Головна » Новини » Технології » Рівнянам вперше показали прототип iPhone 7

Рівнянам вперше показали прототип iPhone 7

Автор YouTube-каналу Unbox Therapy опублікував перший відеоогляд iPhone 7 блакитного кольору, знятий за участю прототипу нового смартфона. Інсайдеру вдалося отримати задню панель пристрою, що визначає основні відмінності iPhone 7 від iPhone 6s.

htstatic.imgsmail

За словами автора відео, панель була передана йому з перевіреного джерела в Азії, а саме із заводу, де збираються нові смартфони Apple. Вже раніше, те саме джерело надавало комплектуючі iPhone 6 і 6s, а також задню панель планшета iPad Air до анонса пристрою, так що йому можна довіряти.

Цілком ймовірно, це iPhone 7 Pro. Раніше повідомлялося, що саме ця 5,5-дюймова модель, на відміну від iPhone 7 Plus, отримає універсальний роз’єм Smart Connector і подвійну камеру. Панель підтверджує поява в лінійці пристрій нового блакитного кольору. Отвір під роз’єм 3,5 мм на панелі відсутній – на його місці розташовується другий динамік.

Як вам новий блакитний iPhone? Напишіть у коментарях свою думку, а також поділіться з друзями 🙂


Актуально

У Рівному відкрили Центр енергоефективності (ВІДЕО)

У Рівному відтепер діятиме центр енергоефективності. Який відкрили під час проведення форуму «Велике Рівне. Енергоефективність-2018», …

Залишити коментар