Головна » Відео новини » МФК “Кардинал-Рівне” побореться за сьоме місце на “Кубку Свободи 2016”

МФК “Кардинал-Рівне” побореться за сьоме місце на “Кубку Свободи 2016”

Лише за сьоме з восьми місць побореться МФК “Кардинал-Рівне” в останній день представницького міжнародного турніру у Хмельницькому “Кубок Свободи 2016”.

У перший ігровий день рівняни розійшлися бойовою нічиєю 1:1 із своїм майбутнім суперником в українській “Екстра-лізі” “Титан-зорею” з рахунком 1:1. На гол Микити Шпигаря на 23 хвилині відповів влучним ударом Богдан Новак на 32. В іншому матчі туру херсонський “Продексім” розгромив аматорів з Одеси “Епіцентр К Авангард” 4:0.

В другому турі на МФК “Кардинал-Рівне” чекав розгром від херсонського “Продексіму”. Пропустивши гол вже на першій хвилині матчу підопічні Сергія Піддубного так і не змогли підібрати ключів до воріт суперника, натомість в свої ворота протягом матчу пропустили ще чотири сухих м’ячі, в підсумку 0:5. Паралельно “Титан-Зоря” з рахунком 6:4 розібралася з одеситами.

В останньому турі групового етапу “Кардинал-Рівне” зустрічався з “Епіцентр К Авангард”. В середині першого тайму Артем Фаренюк вивів рівнян вперед. В дебюті другого тайму одесити зрівняли рахунок, а згодом забили другий та третій гол, в підсумку МФК “Кардинал-Рівне” поступився 1:3, і за підсумками групового етапу посів останнє четверте місце.

Тож в заключний день змагань рівняни зіграють в матчі за сьоме-восьме місце з командою “ЛТУ-ІнБев-НПУ”. До слова у фіналі зустрінуться “Енергія” (Львів) – “Продексім”, бронзові медалі розіграють “Сокіл (Хмельницький) – Титан-Зоря (Покровське)”, а “ВРЗ (Гомель, Білорусь) – Епіцентр К Авангард (Одеса)” боротимуться за п’яте місце.

Нагадаємо, що турнір у Хмельницькому – це один з останніх етапів підготовки МФК “Кардинал-Рівне” до Чемпіонату та Кубку України з футзалу, який рівняни розпочнуть вже 20 серпня виїзним матчем проти діючого Чемпіона України львівської “Енергії”.