Головна » Випуск новин » Шкільні автобуси отримали сільські школярі Рівненщини

Шкільні автобуси отримали сільські школярі Рівненщини

БезымянныйДопомогти сільським школярам дістатись до рідної школи взялись у Рівненській Облдержадміністрації. Завдяки програмі « шкільний Автобус» транспорт  отримали 9  навчальних закладів різних районів Рівненщини. А можливість підвезення – 156 школярів.

Дев’ять новеньких автобусів коштували понад 12 млн. гривень. До того ж рівненські чиновники завдяки системі « Прозоро» змогли зекономити понад 400 тисяч на кожному з них . Втім і тут не задовольнили рівненських активістів , які звинуватили владу у купівлі російських автобусів. Натомість Голова рівненської Ода усі звинувачення відкидає.

Учні Олександрійської школи радіють сьогоднішньому подарунку. Діти першими поїдуть у новеньку шкільному автобусі додому. Хлопці кажуть, раніше добирались по – різному. Та найбільше хвилювались за однолітків – дівчат, яким приходились йти до школи не один кілометр, або ж добиратись двома маршрутками.

Радіють подарованому автобусу не лише школярі, а і директор Олександрійської школи. Каже, тепер щоранку всі дітлахи зможуть дібратись до навчального закладу швидко. Та батьки не будуть хвилюватись.

У рівненській ОДА мають сподівання, що завдяки спільним зусиллям найближчим часом підвезення школярів повністю вирішать. Навчальним закладам Рівненщини бракує ще понад сотню шкільних автобусів . Вісім з них отримають райони Рівненщини вже до 1 вересня.


Актуально

Пластуни Рівного влаштували благодійний ярмарок (ВІДЕО)

Влаштувати свято до Дня Святого Миколая обездоленим дітям та людям з особливими потребами взялася скаутська …

Залишити коментар