Головна » Новини » Спорт » Рівненський “Кардинал” стартував у “Кубку Свободи-2016”

Рівненський “Кардинал” стартував у “Кубку Свободи-2016”

У Хмельницькому стартував сьомий за ліком розіграш “Кубку Свободи”.

DSC0302

Відзначимо, що цьогоріч турнір отримав статус міжнародного: до Хмельницького завітав дворазовий чемпіон Білорусі, “ВРЗ” із Гомеля. Окрім гостей з Білорусі боротьбу за головний трофей поведуть ще сім колективів: шість представників вітчизняної Екстра-ліги, львівська “Енергія”, “Продексім” з Херсона, хмельницький СК “Сокіл”, “Титан-Зоря” з Покровського, “ЛТК-ІнБев-НПУ”, який представляє відразу три міста – Луганськ-Київ-Житомир, та “Кардинал-Рівне”, а також аматорський колектив з Одеси “Епіцентр К Авангард”, який у цьому сезоні дебютуватиме у чемпіонаті України серед команд Першої ліги.

На груповій стадії суперники були розділені на дві підгрупи по 4 команди. Волею “сліпого” жеребу у квартет «А» потрапили: «Енергія», «ВРЗ», «ЛТК-ІнБев-НПУ» та СК «Сокіл». У підгрупі «Б» опинилися «Продексім», «Титан-Зоря», «Кардинал» та «Епіцентр К Авангард».

У групах команди зіграють в одне коло, після чого їх переможці у фіналі визначать ім’я чемпіона турніру, в матчі за «бронзу» зійдуться другі команди своїх підгруп, колективи, які завершать груповий етап на третій позиції в очному протиборстві розіграють підсумкове п’яте місце, а на команди, які фінішують у своїх групах останніми, очікує матч за 7-е місце.

Стартові поєдинки змагань видалися неймовірно видовищними: усі команди прагнули продемонструвати свої найкращі якості, що принесло величезну порцію насолоди вболівльникам футзалу.

Відкривав «Кубок Свободи-2016» матч за участі «ВРЗ» та «ЛТК-ІнБев-НПУ». Після стартової «розвідки боєм», ігрову ініціативу поступово взяли під свій контроль гравці команди з Гомеля, які у підсумку й перемогли з рахункоим 3:1.

Програму першого ігрового дня продовжував поєдинок між херсонським «Продексімом» та «Епіцентром К Авангардом» з Одеси. Безперечно, «мельники», які в минулому сезоні вибороли бронзові медалі у вітчизняній Екстра-ліги виглядали у ролі фаворита в матчі з командою із Одеси, яка тільки цьогоріч дебютує на професійному рівні. Скорий, Калуков, Федорченко, В’ячеслав Чуднов розписалися у воротах одеситів та забезпечили переконливу перемога «Продексім» з рахунком 4:0.

Наступними на паркет вийшли «Кардинал-Рівне» та «Титан-Зоря» із Покровського. Розпочала гру впевненіше команда із Покровського, яка і створила перший гострий момент у матчі. Однак, голів вболівальники дочекалися після перерви. «Титан-Зоря», як і перший тайм, активніше розпочала другу половину матчу, і на 23-ій хвилині зуміла втілили власну ігрову перевагу у забитий м’яч. Шпигарь після чудової гри у відборі класно обігрався із Міліньким, і гросмейстерським ударом в лівий верхній кут відкрив рахунок у матчі – 0:1. Пропущений м’яч додав спортивної злості підопічним Сергія Піддубного. І результат не змусив на себе довго чекати. Концеба виконав націлений простріл з лівого флангу у центр воротарського, де Новак, випередивши Васильченка, у падінні переправив шкіряний снаряд у ціль, відновивши статус-кво – 1:1. На куражі рівняни могли відразу могли схилити шальки терезів на свою користь, проте Фаренюку після розкішного пасу від Дармовіса не вдалося переграти у ближньому бою Васильченка. Останні хвилини ж видалися неймовірно напруженими. «Титан-Зоря» прагнула вирвати перемогу, йдучи в атаку великими силами, і на останній хвилині принести перемогу колективу із Покровського міг Анатолій Доманський, однак виявившись на ударній позиції з кількох метрів пробив точнісінько у голкіпера. В підсумку – бойова нічия із рахунком 1:1.

Програму першого ігрового дня «Кубку Свободи-2016» завершував його, мабуть, найцікавіший та найдинамічніший поєдинок, у якому зустрічалися львівська «Енергія» та хмельницький «Сокіл».  Енергія відкрила рахунок завдяки Грицину, який точно пробивши з-під захисника в ліву «шістку». На 10-ій хвилині Струк реалізував пенальті, холоднокровно пробивши з «точки» у ліву «дев’ятку».  Сокіл зміг відігратися на 27-ій хвилині, але на більше команда не спромоглася. В підсумку – 2:1 на користь «Енергії.

Турнірна таблиця групового етапу “Кубку Свободи-2016″ після матчів 1-ого туру виглядає наступним чином:

Актуально

Рівняни упевнено перемогли на міжнародному баскетбольному турнірі (ВІДЕО) (ФОТО)

Дівоча та юнацька команда “ОСДЮШОР-Рівне” стали переможцями дванадцятого традиційного міжнародного турніру з баскетболу “Дружба” на …