Головна » Новини » «Смерть» нафтової галузі

«Смерть» нафтової галузі

2016-toyota-mirai-inline4-photo-661702-s-originalАвтомобільний гігант Toyota почав серійне виробництво першого в світі автомобіля з водневим двигуном, а це означає кінець знайомого нам «нафтового світу».

У серпні минулого року в морських портах Бельгії та Британії з судна-автовозу на берег виїхали кілька автомобілів. Ця подія не привернула б уваги,якби не один маленький нюанс. У рух ці автомобілі приводяться водневою установкою, а назву носять – Toyota Mirai.

У себе на батьківщині, в Японії, цей седан продається вже з грудня минулого року. А цієї весни Toyota пообіцяла відкрити загальний доступ до майже 6 тис. патентів, що стосуються водневих двигунів.

Новий седан «Mirai» працює тільки на водні, а замість шкідливих вихлопів виробляє чисту воду. За словами конструкторів, однієї заправки вистачить на 650 км шляху. На повному баку седан може проїхати близько 650 км, а вартість заправки бака в розрахунку на 1 км становить всього $ 0,1.Потужність електромотора складає 136 кінських сил.

Ціна новинки в Японії складе близько $ 60 тис. При цьому уряд країни оголосив, що всі покупці екологічних седанів отримають від держави субсидії в розмірі $ 17 тис.

Найближчим часом на ринок водневих автомобілів планує вийти і Honda. Це не тільки «смерть» нафтової галузі, а й кінець енергетики в тому вигляді, в якій ми її знаємо.


Актуально

У Рівному відбудеться круглий стіл “Духовні цінності: минуле і майбутнє українців”

21 грудня  у Рівному відбудеться круглий стіл “Духовні цінності: минуле і майбутнє українців”. На заході …

Залишити коментар