Головна » Новини » Економіка » ДЮСШ Рівненщини фінансуватимуться з місцевого бюджету

ДЮСШ Рівненщини фінансуватимуться з місцевого бюджету

47981_iiКлючові завдання зі збереження дитячо-юнацьких спортивних шкіл покладаються на місцеві органи влади. Про це йшлося під час всеукраїнської селекторної наради з регіонами під керівництвом Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова, пише прес-служба Рівненської ОДА.

Міністр поставив завдання місцевим органам влади взяти під особистий контроль питання забезпечення фінансування тих ДЮСШ, які раніше фінансувалися Фондом соціального страхування, а тепер передані на місцеві бюджети.

 Ігор Жданов наголосив: «Сьогодні Міністерство забезпечує координацію дій щодо збереження фінансового ресурсу на місцях, а від місцевих громад, депутатського корпусу залежить чи будуть здоровими наші діти, чи будемо збільшувати витрати на ліки».

За словами заступника голови ОДА Олександра Савчука, на Рівненщині 14 дитячо-юнацьких спортивних шкіл фінансувались з Фонду соціального страхування України. «Потреба в коштах на їх утримання складає понад 5,5 мільйонів гривень. На 7 ДЮСШ кошти передбачили в районних бюджетах. Решта потребують фінансування», – зазначивОлександр Савчук.

 За підсумками наради заступник голови ОДА дав доручення профільному управлінню та керівникам фізкультурно-спортивних товариств області підготувати пропозиції щодо подальшого фінансування шкіл.


Актуально

Пожежа у Дубенському районі (ФОТО)

13 серпня горіла господарча будівля у с. Рачин, Дубенського району. Пожежу ліквідували дубенські рятівники. Вогонь …

Залишити коментар