Головна » Новини » “Росія є ізольованою зі своєю розірваною економікою” – Обама

“Росія є ізольованою зі своєю розірваною економікою” – Обама

obamaПрезидент США Барак Обама у річній промові перед Конгресом “Про стан справ у країні” звернув увагу на нинішній результат зусиль США і союзників у протистоянні російській агресії в Україні, пише Укрінформ.

Він підкреслив, що Росія поплатилася за це ізоляцією та “розірваною” економікою, передає власний кореспондент Укрінформу.

“Ми демонструємо силу американської міці та дипломатії. Ми дотримуємося принципу, що більші країни не можуть залякувати менших, шляхом протистояння російській агресії та підтримки демократії в Україні, а також запевнення наших союзників по НАТО”, – заявив Обама.

Він зауважив, що минулого року США разом із союзниками старанно працювали над введенням санкцій. “Дехто вважав, що агресія Путіна була майстерною демонстрацією сили”, – зіронізував глава Білого дому.

“Сьогодні саме Америка є сильною разом із союзниками, а Росія є ізольованою зі своєю розірваною економікою. Саме так Америка лідирує – без хвастощів, але з упевненістю та непохитною рішучістю”, – наголосив президент США.

Американський лідер виступив перед обома палатами Конгресу США пізно ввечері вівторка. Під час своєї промови він традиційно звернув увагу на багато проблем внутрішньої та зовнішньої політики, соціальних питань та інших актуальних для нації аспектів.


Актуально

Водій, перед яким обвалився міст у Генуї, розповів деталі трагедії

Один з водіїв, який уник падіння з генуезького мосту, що обвалився у вівторок, розповів журналістам …

Залишити коментар