Головна » Новини » У Рівному може знову запрацювати сміттєпереробний завод

У Рівному може знову запрацювати сміттєпереробний завод

7614899809fa7f2bf0a111c4e94494f0Голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков обговорив у Києві під час зустрічі з представниками уряду питання відновлення роботи сміттєпереробного заводу. Про це повідомляє ERVE.UA з посиланням на прес-службу Рівненської ОДА.
Під час робочої поїздки до Києва голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Чугунніков зустрівся з представниками Уряду. На зустрічі посадовці обговорили можливості створення відповідних законодавчих умов щодо відновлення роботи сміттєпереробного заводу на Рівненщині.
Про це повідомив Віталій Чугунніков під час наради з керівництвом підприємства.
«Питання діяльності сміттєпереробного залежить від рішення Верховної Ради. Ми маємо підготувати проект відповідних змін. Це дасть правову можливість працювати заводу. Нині ж механізм переробки побутових відходів на законодавчому рівні відсутній. В рамках чинних нормативних актів сміттєпереробний працювати на повну потужність не може», – зазначив Віталій Чугунніков.
Нині на підприємстві діє лише сміттєсортувальна лінія. Для відновлення процесу переробки потрібне загальнодержавне рішення. Разом з тим, переповнене рівненське сміттєзвалище впродовж багатьох років залишається великою проблемою для Рівненщини.
«Ми домовилися, що юридична служба підприємства підготує проект змін до законодавства, які б змогли врегулювали роботу заводу, – зазначив Віталій Чугунніков. – Із цими пропозиціями я звертатимуся до Кабміну. Політична воля керівництва Уряду щодо цього є. Сприяння у якнайшвидшому відновленні сміттєпереробного заводу – пріоритетне завдання влади».

Актуально

МОН продовжило прийом вступників у заклади профосвіти до 1 жовтня

Міністерство освіти і науки подовжило термін прийому документів на вступ до закладів професійної освіти до …

Залишити коментар