Головна » Новини » Іран переживе нафту по $25

Іран переживе нафту по $25

middle_ba62918f23a97e66110da6a5cba30e63Іран не чекає, що ОПЕК розпочне підтримувати ціни на нафту, а його нафтова галузь здатна функціонувати при ціні $25 за барель.

Про це заявив міністр нафтової промисловості Ірану Біджан Занганех, інформує Укрінформ.

У коментарях на сайті міністерства SHANA він закликав країни ОПЕК до тіснішої співпраці. “Іран не планує (позачергову нараду ОПЕК) і проводить консультації з іншими країнами-учасницями ОПЕК з метою запобігти різкому падінню ціни нафти, проте ці консультації поки що безрезультатні”, – сказав Занганех.

Іран і Венесуела закликали картель скоротити видобування нафти на нараді в листопаді, щоб зупинити падіння світових цін, але під тиском найбільшого в організації виробника і експортера нафти Саудівської Аравії таке рішення не було прийняте. Наступна нарада ОПЕК пройде 5 червня.

За словами Занганеха, Іран не планує скорочувати видобування і він не зустрічався з колегами з Саудівської Аравії після листопадової наради. Президент Ірану Хасан Рухані минулого тижня попередив, що від низьких цін на нафту постраждають Саудівська Аравія і Кувейт.

Бюджет Ірану передбачає вартість нафти $72 за барель, але країна здатна пережити і нижчі ціни, підкреслив іранський міністр. “Навіть якщо ціна на нафту впаде до $25 за барель, нафтовій галузі ніщо не загрожуватиме”, – цитує його інформагентство Fars.


Актуально

Другий день форуму місцевого самоврядування відвідали і учасники з Рівненщини

Другий день Форуму місцевого самоврядування розділився на роботу по секторах. Цього разу його відвідали міські голови, …

Залишити коментар