Головна » Новини » Засудженні допомогли військовим в АТО

Засудженні допомогли військовим в АТО

Понад 15 тисяч гривень зібрали благодійники під час акції, котру організували пенітенціарна служба Рівненщини спільно з БФ «Руєвит». Усі кошти підуть на потреби військових, котрі перебувають в АТО, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Так, під час акції продавали вироби, які власноруч виготовили засуджені. Зокрема, це ікони, скриньки, картини, шахи, нарди, мангали та камінні набори. З польової кухні, яка діяла на акції, працівники кримінально-виконавчої служби пригощали бажаючих кашею, шашликом, салом, салатами та чаєм. На заході встановили скриньки для благодійних внесків. Зокрема, більше 4 тисяч передали працівники Городищенської виправної колонії.

«Пенітенціарна служба не вперше допомагає військовим, що перебувають в АТО. І зараз вони також виявили ініціативу і разом з благодійниками організували цю акцію», – зазначив заступник голови ОДА Олександр Савчук, який відвідав акцію.

«Кожен має долучитися до захисту суверенітету України. Ми намагаємося мобілізовувати усі сили, щоб допомагати нашим захисникам, які знаходяться на передовій, ризикуючи своїм життям, а то й віддають його за незалежність нашої держави», – прокоментував начальник управління ДПтС України в Рівненській області Олександр Адамець.

Нереалізовані вироби засуджених БФ «Руєвит» й надалі продаватиме для потреб АТО.


Актуально

МОН продовжило прийом вступників у заклади профосвіти до 1 жовтня

Міністерство освіти і науки подовжило термін прийому документів на вступ до закладів професійної освіти до …

Залишити коментар