Головна » Відео новини » На Кореччині чиновника затримали на хабарі

На Кореччині чиновника затримали на хабарі

На Рівненщині затримали чергового хабарника. Цього разу – це начальник Управління агропромислового розвитку Корецької райдержадміністрації, крім того він депутат райради. Чиновник через посередника вимагав та одержав кошти у приватного підприємця для виділення в оренду земельної ділянки  для вирощування сільгосппродукції.  Заступник обласного прокурора Андрій Боровик розповідає, все почалося ще 1 березня. Підприємець-аграрій офіційно звернувся до відповідного управління Корецької адміністрації, про надання йому в оренду земельної ділянки під сільськогосподарські роботи. У відповідь отримав невмотивовану відмову. Щоправда чиновник пообіцяв вирішити позитивно його питання, за винагороду у  50 доларів США за один гектар землі.

 Андрій БОРОВИК , заступник прокурора Рівненської області  

Мова йшла про 65 га землі. Впродовж 3 місяців нами проводився комплекс негласних слідчо-розшукових дій з допомогою яких було задокументовано факт вимагання, а в подальшому одержання неправомірної вигоди у сумі 3250 тисяч доларів США начальником одного з територіальних управлінь Корецької державної адміністрації, який крім того ще є депутатом районної ради.

Дії, які чиновник обіцяв виконати входили до його службових повноважень. Підприємець звернувся до прокуратури області, де було відкрите кримінальне провадження і розпочато комплекс відповідних оперативних заходів.

Андрій БОРОВИК ,заступник прокурора Рівненської області 

 Коли було домовлено про передачу коштів то вказаний депутат вкінці змінив місце передачі, а також зі свого мобільного зателефонував підприємцю та сказав, що кошти потрібно буде передати іншій особі. Пізніше зателефонував своїм знайомим, які ремонтували техніку у цьому селі де їх було затримано, повідомив що їм потрібно буде підійти до церкви де під’їде людина і передасть кошти. Вони підійшли до церкви отримали кошти , після цього до них підійшли працівники правоохоронніх органів, після представлення затримані почали втікати.

Затримали правоохоронці посередників у полі села Морозівка Корецького району. Хлопці довго не впиралися та зізналися кому мають передати кошти .

 Андрій БОРОВИК ,заступник прокурора Рівненської області 

Вказана особа, яку ми затримали в порядку статті 208 на даний час їй оголошується про підозру, буквально зараз у вчиненні злочину передбаченого частиною 3 статті 368 ККУ. Він знаходиться під вартою. Сьогодні буде подано клопотання про обрання йому міри запобіжного заходу у виді тримання під вартою та клопотання відсторонення його від посади начальника відповідного управління.

Під опис підозрюваного підходить Ярослав Кубай, який є начальником управління агропромислового розвитку на Кореччині, крім того, він є депутатом місцевої райради від політичної партії «Прогрес». Якщо вина чиновника буде доведена, то йому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна та позбавлення права обіймати державну посаду на строк до 3 років.

Ярослава Зятик, Дмитро Спітченко “У ритмі подій”


Актуально

У Рівненському центрі зайнятості влаштували ярмарок робочих вакансій

Ярмарок робочих вакансій для усіх шукачів роботи. У Рівненському міському центрі зайнятості спільно з домовою службою відбувся форум …

Залишити коментар