Головна » Новини » Моніторинг декларацій викрив доходи мільйонерів Рівненщини

Моніторинг декларацій викрив доходи мільйонерів Рівненщини

1Дніпровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики провів моніторинг декларацій за 2015 рік, в ході якого на Рівненщині виявили чотирьох мільйонерів.

Результати моніторингу показали, що серед мільйонерів Рівненської області — Дмитро Зайцев, Олексій Муляренко, Вадим Торчинюк та Сергій Васильчук. Також вагоме місце серед чиновників, які отримують найбільші доходи, посідають і власники майна та землі. Серед них — Тамара Комшелюк, Світлана Богатирчук-Кривко та Володимир Хомко. Про це повідомив журналістам на прес-конференції Анатолій Стоян, представник ДОГО ДКЕЦРП.

Також на конференції підняли питання прозорості публічних даних, адже серед них є багато суперечливостей, як, наприклад, існування “безхатченків” серед чиновників. Анатолій Стоян наголосив на тому, що електронні декларації можуть легко вирішити проблему отримання даних про дохід та майнову власність того чи іншого держслужбовця, проте процес їх впровадження відбувається не швидко.

Дніпровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики —  неприбуткова громадська організація, основною метою якої є задоволення та захист законних прав та інтересів своїх членів, а також громадських інтересів у різноманітних сферах суспільного життя.

Детальніше про подробиці прес-конференції — у випуску новин о 19, 20 та 21 годинах.


Актуально

На залізничному вокзалі Рівного сталася пожежа

23 червня о 00:13 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на залізничній станції Рівного. …

Залишити коментар