Головна » Новини » З Росії масово втікають іноземці

З Росії масово втікають іноземці

original-1421401269Це схоже на сон ідеального члена партії «Ліга півночі»: іммігранти їдуть, повертаються додому швидше, ніж приїжджали.

Рубль упав — зникли узбеки, киргизи і таджики: ніхто більше не хоче виконувати принизливу роботу, пише «Ліга.NET» із посиланням на La Repubblica.

«Це схоже на сон ідеального члена партії «Ліга півночі»: іммігранти їдуть, повертаються додому швидше, ніж приїжджали. Більше мільйона іноземців, а може й більше, вихідці з найбідніших колишніх радянських республік, в буквальному сенсі зникли з території Росії за два тижні, інші готуються до втечі. Але після першої неминучої реакції задоволення навіть росіяни, що найбільш вороже ставилися до «вторгнення», починають побоюватися, що занурюються в кошмар. Абсолютно несподівано Росія Путіна стикається з дрібницями, що провокують паніку», — йдеться в статті.

Видання пише, що «москвичі раптом усвідомили, що ніхто вчасно не чистить тротуари, що ніхто не знімає з дахів тонни снігу. В економічно більш бідному Санкт-Петербурзі ситуація ще більш плачевна. Мерія просить людей самостійно боротися зі снігом своїми силами, що викликало потік лайок і образ з боку громадян, абсолютно непідготовлених до такої ситуації».

«І це тільки початок. Втеча іноземців блокує будівництва, магазини, ресторани, невеликі виробництва, завдаючи ще більшої шкоди економіці, що й так переживає кризу. Причин багато. Безумовно, зіграли свою роль нові закони, що посилюють можливості пересування іноземних громадян та містять вимогу про ідеальне володіння російською мовою. Але вирішальний удар завдало падіння курсу рубля, що знецінився з кінця літа наполовину», — пише автор статті.

«Смішна середня зарплата, на яку ніколи б не погодився жоден росіянин, 4000 рублів, стала неприйнятною навіть для зневірених людей, які приїхали з Узбекистану, Киргизії і Таджикистану … Такі гроші занадто малі, щоб витерпіти середньовічні умови життя, нахабні переслідування поліції, байдужість людей, які не сприймають їх релігійних, харчових і побутових звичок, ставлення роботодавців: «Роби так, або я тебе відправлю в твою село», — підсумовує видання.


Актуально

МОН продовжило прийом вступників у заклади профосвіти до 1 жовтня

Міністерство освіти і науки подовжило термін прийому документів на вступ до закладів професійної освіти до …

Залишити коментар