Головна » Новини » Міський голова Рівного після роботи поїхав розповідати мешканцям будинків про ОСББ

Міський голова Рівного після роботи поїхав розповідати мешканцям будинків про ОСББ

35914У четвер ввечері міський голова Рівного Володимир Хомко на прохання мешканців багатоповерхівки по вул. Вербова, 24 провів з ними зустріч, темою якої було життя після 1 липня 2016 року відповідно до Закону України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”.

Нагадаємо, Закон діє на всій території України, відтак людям доведеться визначитись чи їм створювати ОСББ, чи обрати управлінську компанію чи нічого не робити і чекати, щоб міська влада на основі конкурсу призначила ту чи іншу управлінську організацію. Чи не найголовніше питання, яке цікавило людей – проведення капітальних ремонтів.

– Розуміючи, що більшість мешканців вашого будинку є пенсіонерами з мізерними пенсіями, ми запровадили в місті спеціальні програми допомоги. Відтепер якщо ви захочете провести у своєму будинку капітальний ремонт даху, ліфту чи мереж, місто готове суттєво допомогти коштами – для ОСББ ми даємо 70% від вартості, для звичайного будинку – 40%. Причому ініціатива йде від мешканців. Ви робите проект, вибираєте фірму, а ми даємо кошти, – наголосив міський голова.

Інша проблема, яка насторожувала людей – боржники. Це та категоря мешканців, через байдужість яких на будь-які поліпшення годі й чекати. Як відомо, практично, кожна багатоповерхівка у Рівному має борг перед ЖКП. Його розмір – від 25 до 100 тисяч гривень. Зараз – це проблема ЖЕКу, а потім це буде “головним болем” голови ОСББ та добросовісних мешканців. У такому разі, щоб утеплити, приміром, будинок адекватні сусіди або будуть платити за своїх сусідів-боржників, або роками судитимуться з ними, вибиваючи борги.
В кінці зустрічі міський голова обійшов з мешканцями їхню прибудинкову територію та зафіксував її проблемні моменти. Вже незабаром тут буде відновлено освітлення та областовано дитячий ігровий майданчик.


Актуально

На залізничному вокзалі Рівного сталася пожежа

23 червня о 00:13 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на залізничній станції Рівного. …

Залишити коментар