Головна » Новини » Рубль може стати неконвертованою валютою для Європи

Рубль може стати неконвертованою валютою для Європи

middle_850cd1f16ee90128c50573eec5610e48Наступним кроком відносно посилення економічних санкцій проти Росії буде введення часткової або повної неконвертованості рубля.

Про це розповів віце-президент Європарламенту Рішард Чарнецький, який вже раніше пропонував відключити Росію від платіжної системи SWIFT, передає Еспресо.TV.

“Росія повинна знати, що це наша наступна санкція, яка може на неї чекати з боку Європи і США… Пропозиція відключення РФ від системи SWIFT була сприйнята російською стороною дуже болісно, тому що це може спричинити за собою виключно негативні наслідки для економіки Росії . є таке прислів’я, що перевагою атомної зброї є не те, що її можна використовувати, а те, що нею можна погрожувати”, – заявив він.

Нагадаємо: раніше високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні розіслала главам МЗС ЄС документ з пропозицією щодо санкцій проти Росії, в якому пропонується розділити антиросійські заходи на два пакети: пов’язані з анексією Криму та пов’язані з “дестабілізацією” ситуації в Східній Україні


Актуально

У Дубенському районі смертельна ДТП за участі мотоцикліста

17 серпня, близько 20 години на автодорозі «Київ-Чоп» у селі Тараканів водій мотоцикла зіткнувся із …

Залишити коментар