Головна » Відео новини » Підтримка не лише матеріальним, а й духовним: рівненські волонтери подарували ікону для госпіталя в зоні АТО

Підтримка не лише матеріальним, а й духовним: рівненські волонтери подарували ікону для госпіталя в зоні АТО

Образу Семистрільної Божої матері більше як 500 років. На іконі зображена Богородиця пронизана сімома стрілами. Це символізує біль, який відчувала Діва Марія на землі.  Бурштиновий образ подарували військовому госпіталю, що на Сході України волонтери із Рівненщини.

Отець Ростислав (військовий капелан)   «Шкода що саме сьогодні нас зв’язують такі випробування нелегкі. Ціна цим випробуванням життя і здоров’я хлопців, які носять військову форму, які нас спасають від війни. Несуть мир. Іконка це є підкріплення для них, зв’язок тих сил, які ніхто в нас не може відняти. Саме, те що не тліє, те що не крадуть, те що перебу4ває вічне – це сила Господня.»

Семистрільну Божу Матір поки що розмістять у приймальному відділенні госпіталя. Саме тут її зможе побачити кожен військовий, який перебуває на лікуванні або прибуває  до закладу – розповідає  начальник шпиталю  Юрій Подолян.

 Юрій ПОДОЛЯН (начальник госпіталя)   Всі вони зможуть подивитися на неї, помолитися. В перспективі коли закінчиться ремонт ми виділимо окрему кімнату, де люди зможуть побути наодинці, помолитися, згадати близьких і рідних в тому числі.

Цей госпіталь вже 7 разів переїжджав в інше приміщення, проте лікарі завжди знаходять місце для роботи капеланів та для розміщення ікон.

Юрій ПОДОЛЯН (начальник госпіталя)  «В Сватово коли ми розміщали, то це була палатка з нами працювали капелани. Зараз ми чекаємо на прибуття нових капеланів. Всі їхні речі ми зберегли. З’являться капелани і ми визначимося чи це буде кімната чи ми на літо поставимо палатку.»

Допомагати не лише матеріально, а й опікуватися духовним –  саме таким є один із напрямів діяльності волонтерів Рівненщини. 

Микола ЛОБЧУК (голова ГО Справа миру)  «В нашій організації є військові священники-капелани. Вони вважають, що лікарі це ті люди, які роблять операції на тілесному рівні, це хірурги, травматологи. Є рівень духовний, який ніхто не бачить, але робляться ті самі операції де загоюються ті самі рани, тому з поради їх ми зробили такий подарок.»


Актуально

У Рівненському центрі зайнятості влаштували ярмарок робочих вакансій

Ярмарок робочих вакансій для усіх шукачів роботи. У Рівненському міському центрі зайнятості спільно з домовою службою відбувся форум …

Залишити коментар