Головна » Відео новини » У Рівному відновлюють центральний парк

У Рівному відновлюють центральний парк

У Рівному відновлюють центральний парк. Цими вихідними громадська організація “Мій улюблений парк. Моє улюблене місто” та громадські активісти спільно з працівниками парку культури та відпочинку імені Т. Шевченка розпочали відновлення Нижньої виставки. Цей процес триватиме з 18 червня до кінця року.

– В нас представлений широкий асортимент рослин – іриси, туї, барбарис та інші, які, згідно проекту, стануть прикрасою парку. Якщо люди нічого не зламають і не вкрадуть, то сад буде досить гарний, – розповів директор парку Андрій Черепанов.

До акції благоустрою нижньої виставки долучилися не тільки представники громадських організацій та парку, але й просто небайдужі рівняни, які люблять своє місто. Громадський активіст Зураб Кантарія разом зі своїми однодумцями не тільки висаджував дерева, йле й закликав усіх приєднуватися до цієї благородної справи. 

Відтак, поєднавши корисне з приємним, рівняни посадили різноманітні рослини, які радуватимуть відвідувачів парку. Між тим, активісти закликають берегти насадження й більш дбайливо ставитися до міста, в якому живемо.


Актуально

“Тунель кохання” оновлюється та готується до офіційного відкриття

Одне із найвідоміших туристичних місць України та навіть світу Клеванський « Тунель кохання» оновлюється готуючись …

Залишити коментар