Головна » Новини » Обласні депутати затвердили зміни до бюджету

Обласні депутати затвердили зміни до бюджету

13441513_710259125744240_1377698436_oНезважаючи на скандальне сьоме пленарне засідання сесії Рівненської обласної ради депутати таки спромоглися вгамуватися і продовжити працювати у спокійному режимі. Відтак, затвердили зміни до обласного бюджету. Зокрема, для часткової виплати заробітної плати працівникам та стипендій учням Острозького та Дубенського профтехучилищ, які з 01 січня 2016 року передані на фінансування з бюджетів відповідних міст, виділено 2 мільйони гривень, також виділено 600 тисяч гривень на утримання та навчально-тренувальну роботу дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які підпорядковані організаціям фізкультурно-спортиної спрямованості.

Крім того, депутати підтримали рішення, ініційоване координатором ГО «ДІЯ» у Рівненській області Романом Ковалем, «Про статус ветеранів війни-добровольців учасників АТО”, двадцять депутатських запитів, вісім звернень до органів влади вищого рівня, затвердили п’ять регіональних програм  та створили Агенцію регіонального розвитку.

Нагадаємо, сесія обласної ради ознаменувалася бійкою між двома головами і їхніми представника. Після 40 хвилинної перерви Олександр Корнійчук та Володимир Ковальчук написали заяви на звільнення за власним бажанням.


Актуально

Рівненщина сьогодні відзначає День поля

Інноваційні технології, застосування мікро- та біодобрив, адаптація до змін клімату. Ці та інші питання обговорювали …

Залишити коментар