Головна » Відео новини » Бої без правил. Скандальна сесія Рівненської облради

Бої без правил. Скандальна сесія Рівненської облради

13441781_710260149077471_1027519241_o (1)Бійка, крики і сварки. Так розпочалося сьогоднішнє засідання сесії Рівненської обласної ради.

Нецензурні слова, документи, пляшки з водою летіли в бік президії, де намагалися відкрити сесійне засідання обоє голів облради: Володимир Ковальчук та Олександр Корнійчук.

Допомагали у «розборках» і рівненські депутати, і нардепи. Серед них: Юрій Вознюк, Володимир Парасюк, Андрій Лозовий та Ігор Мосійчук.

Ситуація зайшла в глухий кут, тому Володимир Ковальчук викликав поліцію.

Врешті, бійка завершилася, а голови оголосили перерву і пішли вирішувати ситуацію в кулуарах. Через хвилин 40 Корнійчук та Ковальчук вийшли до депутатів і присутніх, щоб вибачитися за свою поведінку і добровільно скласти повноваження.

Засідання сесії продовжив Олексій Бучинський (ВО «Свобода»), на якому внесли в порядок денний рішення про звільнення обох голів і проголосували за нього. Більше того, депутати продовжили роботу в звичному, спокійному режимі. Тепер у Рівненської обласної ради знову немає очільника. Проте, депутати обіцяють обрати його вже найближчим часом, на позачерговій сесії.

 

 


Актуально

“Тунель кохання” оновлюється та готується до офіційного відкриття

Одне із найвідоміших туристичних місць України та навіть світу Клеванський « Тунель кохання» оновлюється готуючись …

Залишити коментар