Головна » Відео новини » Задоволені та щасливі: діти з Луганщини завершили зміну в “Електроніку”

Задоволені та щасливі: діти з Луганщини завершили зміну в “Електроніку”

Оздоровилися та відпочили. Одинадцятеро дітей із Луганщини провели більше як 20 днів у дитячому таборі Електронік, неподалік Рівного. Ці діти у свої десять вже встигли пережити страшні часи. Під час обстрілів та бомбардувань у селищі Тошківка вони разом з сім’ями змушені були переховуватися. Як розповідає їх вчителька Вікторія Горденко, до військових маленькі луганчани уже звикли.

Вікторія ГОРДЕНКО (вчитель ЗОШ №23 с. Тошківка Луганської області)    “Якщо порівнювати ситуацію політичну Луганської області і на Рівненщині, то звичайно це різне становище. Ми дома поки проїдемо декілька блокпостів, у нас повсюди штаби , воєнні машини,  то діти приїхавши на Рівненщину вони не бачать цього.”

За табірну зміну діти-війни пірнули у таке потрібне їм безтурбоне дитинство. Враженнями від проведеного відпочинку ділилися залюбки.

Горденко Софія   (дитина із Луганщини) «Так мені сподобалося. Тому що тут свіже повітря і воно очищує легені. Потім мені тут сподобалося, що тут люди привітні і добрі і я тут зі всіма подружилася. В мене є небагато подруг але є.”

Куриленко Тетяна  (дитина із Луганщини) “Мені дуже сподобалося тому що тут чисте повітря тут дуже приємні люди тут всі добрі. Ми ходили на процедури на аромотерапію на галакамеру.”

Віктор Проскуров (дитина із Луганщини)  “Тут багато конкурсів, футбол, можна зробити орігамі, кімнати хороші і вихователі”

Організацію поїздки та всі супутні витрати взяли на себе благодійники Рівненщини – депутати обласної ради Микола Лобчук та Віталій Сухович. Вже не вперше до подібних заходів долучається  фонд народного депутата України Василя Яніцького «Наш край», який існує вже понад 6 років.

Слободзян Оксана (помічник-консультант народного депутат України Василя Яніцького) “Цього разу коли нам запропонували проект, то Василь Петрович дуже радо відгукнувся, бо на державному рівні треба робити дуже багато, щоб Схід і Захід були єдині не формально, а на рівні душ, єдиних прагнень, єдиної держави, мети.”

Метою такого проекту є об’єднання Сходу і Заходу, регіонів, які насправді штучно розділяють – вважає голова ГО «Справа миру».

Микола ЛОБЧУК  (голова ГО «Справа миру») “Сама ідея привести сюди дітей просто була для того, щоб вони поміняли свій світогляд і зрозуміли, що  те що відбувається і говориться на телеканалах, що показує російське телебачення, що воно не відповідає дійсності. Щоб вони побачили Захід, наших дітей, щоб вони з ними подружилися і щоб вони могли зробити свої висновки.”

В  «Електроніку» оголошується закриття зміни. Найстарші  – урочисто виносять прапор табору, потім всі присутні, від великого до малого, гордо співають гімн держави. На завершення гостям із Луганщини символічний подарунок – справжні українські вишиванки та гучні оплески. Організатори сподіваються, що з Рівненщини на Схід діти повернуться справжніми патріотами

 


Актуально

“Тунель кохання” оновлюється та готується до офіційного відкриття

Одне із найвідоміших туристичних місць України та навіть світу Клеванський « Тунель кохання» оновлюється готуючись …

Залишити коментар