Головна » Новини » Батьки, які мають “особливих” дітей згуртовуються разом

Батьки, які мають “особливих” дітей згуртовуються разом

vlcsnap-8032-12-29-00h53m30s027Як і інші діти вони малюють та вчаться вчити літери. Втім вдається це їм не так легко. Особливі діти з особливими потребами  потребують і особливого ставлення до себе. Таких дітей У Рівненській Асоціації батьків з дітьми, які мають особливі потреби  більше сотні.  Їх рідкісні захворювання, відомі здебільшого лише батькам та лікарям.

Савченко Оксана мама особливої дитини Вані. Хлопчику 8 років, та жінка впевнена, такі діти не безнадійні і готова підтримати батьків у яких діти потребують особливого уваги.

-« Нам треба було сходити до ортопеда і до нас підійшла жіночка зі сльозами на очах, що в її куми родилося маленьке дитятко. Хлопчику було з місяці і вони не чули за нашу організацію, я їм дала телефон. Я завжди готова підтримати батьків, які потребують цього.»,- Савченко Оксана, мама особливої дитини.

Ящук Наталія дізналася, що у її доньки діагноз дауна, у 6 місяців. Мама особливої дитини каже, що спочатку прийняти це було дуже важко. Та зараз впевнена, ці дітки сонячні та радісні, вони дуже відкриті навколишньому світу.

-« Наша організація займається дітками з різними патологіями і діагнозами , аутизм, синдром дауна, дцп, затримка і розвитку мовленнєвого і т д. Основний напрямок роботи полягає в наданні консультацій і наданні психологічної допомоги і відтоді коли встановлений діагноз діткам, мами до нас звертаються і в нас є група антикризова. Дівчата приходять в пологовий, до нас дзвонять з пологового і дівчата приходять, говорять з батьками, розмовляють підтримку надають. Також в нашій організації є розвиваючі заняття для особливих діток»,- Наталя, мама особливої дитини.

Особливі діти практично ніколи не бувають агресивними та дуже відкриті, вони можуть яскраво проявляти свої таланти, зізнаються мами. Вони сподіваються,що діти зможуть навчатись у звичайному дошкільному закладі, під наглядом спеціально підготовленого вихователя і лікаря. А в майбутньому держава подбає і про роботу для них.


Актуально

Рівненщина сьогодні відзначає День поля

Інноваційні технології, застосування мікро- та біодобрив, адаптація до змін клімату. Ці та інші питання обговорювали …

Залишити коментар