Головна » Новини » У Рівному презентувала свою діяльність організація КримSOS

У Рівному презентувала свою діяльність організація КримSOS

222222222У Рівному розпочала свою діяльність організація КримSOS, метою якої є вирішення проблем, що виникають у переселенців з Криму та східних регіонів України.

Об’єднання КримSOS охоплює одразу декілька напрямків діяльності. До них входять не лише допомога внутрішньо-переміщеним особам, які знаходяться у скрутному становищі та не мають змоги забезпечити себе речами першої необхідності, але і надання юридичних консультацій та адвокації у сфері забезпечення прав і свобод ВПО.

Також організація проводить курси української, кримськотатарської, англійської та польської мов, що допомагає колишнім мешканцям східних регіонів краще адаптуватися до нового середовища. Про це розповів на презентації її представник, Енвер Бекіров.

Додамо, КримSOS — громадське об’єднання, створене 27 лютого 2014 року. Спершу — лише як Facebook-сторінка для оперативного та об’єктивного висвітлення подій в Криму у зв’язку з його незаконною окупацією Російською Федерацією. Згодом організація стала займатися наданням допомоги внутрішньо переміщеним особам із Криму та східної України.
КримSOS став виконавчим партнером Регіонального представництва Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Білорусі, Молдові та Україні з липня 2014 року .

Організація має представництва в Києві, Львові та Херсоні.

Детальніше про організацію та проблеми переселенців на Рівненщині дивіться уже сьогодні у новинах  о 19.00, 20.00 та 21.00 годинах.


Актуально

На залізничному вокзалі Рівного сталася пожежа

23 червня о 00:13 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на залізничній станції Рівного. …

Залишити коментар