Головна » Новини » Економіка » Сім‘ям учасників АТО дадуть додаткові виплати

Сім‘ям учасників АТО дадуть додаткові виплати

images (1)По тисячі гривень виплачувати кожній сім‘ї учасника АТО до отримання ним відповідного посвідчення. Таку ініціативу депутата Руслана Сивого підтримали його колеги під час  обговорення проекту обласного бюджету на 2015 рік, пише прес-служба Рівненської обласної ради.  

 – Досвід минулого року засвідчив, що чоловіків призивають до війська, відправляють до зони АТО, але процес видачі відповідних посвідчень затягується. У цей час сім‘ї вояків не отримують ні допомоги, ні пільг від держави, – зауважив депутат. Пан Сивий повідомив, що практика фінансової підтримки діє у Дубенському районі. Там у 2014 році таким родинам виплачували по тисячі гривень.

Депутати підтримали свого колегу та рекомендують облдержадміністрації  поширити цю ініціативу на всю область і передбачити відповідні кошти в обласному бюджеті.

Що стосується загальної фінансової характеристики галузі соціального захисту на 2015 рік то на засіданні постійної комісії з питань соціальної політики та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи були озвучені наступні цифри:

Видатки на соціальний захист та соціальне забезпечення передбачаються на рівні минулого року в сумі 67 068,2 тис.грн.

Із загальної суми видатків на утримання будинків-інтернатів (пансіонатів) для престарілих і інвалідів, будинків-інтернатів для малолітніх інвалідів визначені видатки в сумі 43 418,0 тис.грн.,

Видатки на оплату праці з нарахуваннями працівникам будинків–інтернатів та закладів соціального захисту та соціального забезпечення передбачаються в сумі 37 446,9 тис.грн., що складає  63,3 відсотка від загального обсягу видатків на утримання установ.

Обсяг витрат на харчування підопічних в установах соціального захисту та соціального забезпечення складає 2 970,4 тис.грн. з розрахунку 6,10 грн. в день на 1 підопічного, крім того, 15 грн. за рахунок коштів Пенсійного фонду та 3,20 грн. за рахунок продукції підсобних господарств. Разом середня норма на харчування складає  24,3 гривень.

Видатки на придбання медикаментів і перев’язувальних матеріалів передбачаються в сумі 118,5 тис.грн. з розрахунку 0,25 грн. в день на 1 підопічного за рахунок обласного бюджету, крім того, 1,10 грн. за рахунок коштів Пенсійного фонду. Разом середня нормаскладає 1,35 гривень.

На проведення розрахунків за енергоносії, що споживаються установами соціального забезпечення обраховані видатки з урахуванням зростання цін і тарифів в сумі 10 217,0 тис.грн.

Видатки на обслуговування осіб з обмеженими фізичними можливостями в обласному центрі професійної реабілітації інвалідів передбачені в сумі 1 644,1 тис. грн.

Враховані видатки в сумі 350,0 тис.грн. на відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій та інвалідів війни.

 На компенсаційні виплати інвалідам на бензин, ремонт, техобслуговування автотранспорту та транспортне обслуговування і встановлення телефонів інвалідам І та ІІ групи передбачені кошти в сумі 665,0 тис.грн.

На виплати передбачені обласними програмами „Ветеран” на 2014 – 2018 роки, соціальної та матеріальної підтримки громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2012-2016 роки та матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2013 – 2017 роки, передбачаються видатки в сумі 3 494,7 тис.грн., в тому числі на надання одноразової грошової допомоги по зверненнях громадян – 600,0 тис.грн., доплати до пенсії громадянам, яким виповнилось 90 і більше років та особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною – 290,7 тис.грн., фінансову підтримку статутної діяльності організацій ветеранів та інвалідів – 400,0 тис.грн., одноразову грошову допомогу репресованим громадянам – 426,0 тис.грн. та на утримання обласного центру з надання соціальних послуг в сумі 1778,0 тис.гривень.

Крім того, на пільгове медичне обслуговування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, по загальному  фонду  передбачені видатки на рівні минулого року в сумі 18203,8 тис. гривень.


Актуально

МОН продовжило прийом вступників у заклади профосвіти до 1 жовтня

Міністерство освіти і науки подовжило термін прийому документів на вступ до закладів професійної освіти до …

Залишити коментар