Головна » Новини » В Одесі під час шторму потонули четверо людей

В Одесі під час шторму потонули четверо людей

Страшна трагедія сталася 14 червня надвечір у Затоці (Одеська область). Під час шторму у морі потонули двоє школярів та двоє чоловіків, які намагалися їх врятувати.

Як повідомляє прес-служба ГУ Національної поліції України дівчина та хлопець – барабанщики були учасниками змагань, що приїхали до Одеси.  Із незрозумілих причин неповнолітні музиканти пішли купатися в море під час шторму, коли висота хвиль сягала до півтора метра. Втім, очевидці стведжують, що дітей просто затягло у море.  За словами подруги загиблих дітей і очевидці трагедії Аліси Фурман, кілька дітей віднесла у воду величезна хвиля. Їхні товариші одразу ж покликали Михайла Близнюка на допомогу. Двоє хлопців-очевидців врятували одну з дівчат. Михайло Ігорович продовжив пошуки Мартусі і Віталика та пішов з дітьми під воду

Фото: прес-служба ГУНП

Загиблими виявилися жителі Хмельницької і Тернопільської області. –Марта Окаринська, Віталик Данчишин та їх вчитель Михайло Близнюк.

Коли дівчатка почали тонути, їх тренер з двома іншими чоловіками кинулися на допомогу. Однак, на жаль, тренер, дві дівчини, і ще один чоловік загинули. Його особа досі встановлюється.

 


Актуально

На залізничному вокзалі Рівного сталася пожежа

23 червня о 00:13 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на залізничній станції Рівного. …

Залишити коментар