Головна » Новини » У зоні війська ОК Північ 34 обстріли, 2 вогневі контакти за останню добу

У зоні війська ОК Північ 34 обстріли, 2 вогневі контакти за останню добу

imagesНезважаючи на інтенсивний вогонь противника військ ОК “Північ” утримали позиції та не допустили захоплення двох блокпостів. Бойовики продовжують наносити інтенсивні вогневі удари в зоні відповідальності військ оперативного командування “Північ”.

За минулу добу з напрямків ЛУГАНСЬК, ВЕСЕЛА ГОРА та ФРУНЗЕ бойовиками здійснено 34 обстріли позицій військ оперативного командування “Північ”, з БМ-21 “Град” – 13, з ствольної артилерії – 19 та танків – 2. При цьому противник продовжує перегрупування, нарощення та організацію всебічного забезпечення своїх сил на СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКОМУ напрямку.

Відбулись два вогневих контакти, поблизу КРИМСЬКОГО та в районі населеного пункту СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКЕ. Намагаючись заволодіти опорними пунктами бойовики використовуючи АГС-17 та стрілецьку зброю пішли у наступ. Українські військові відкрили вогонь у відповідь в результаті чого противник поніс втрати, а займані позиції залишились за нами.

Під обстріли противника потрапили позиції наших військовослужбовців, які захищають населені пункти СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКЕ, МАКАРОВЕ, ВЕРХНЬО ВІЛЬХОВА, КРИМСЬКЕ, ФРУНЗЕ, ЩАСТЯ, ТРЬОХІЗБЕНКА.

Ігноруючи всі домовленості про заборону ведення вогню бандитські угрупування здійснювали обстріли не тільки по передовим позиціям, а й в глибину фронту. Незважаючи на складність обстановки, яка склалася, втрат серед особового складу військ оперативного командування “Північ” немає.

 Прес-центр управління оперативного командування «Північ»


Актуально

На День Незалежності для рівнян працюватимуть фонтани

У центрі Рівного на бульварі Незалежності фонтани працюватимуть  23, 24, 25, 26, 28 серпня. У …

Залишити коментар