Головна » Новини » [заговор щоб нотаріус віддав документи], або На що чаклують рівняни

[заговор щоб нотаріус віддав документи], або На що чаклують рівняни

0_1064fc_86b76dd6_origПопри розвиток науки та цифрових технологій, рівняни продовжують вирішувати життєві проблеми за допомогою традиційніших засобів, наприклад заговорів. Але шукають вони їх по-сучасному – в інтернеті.

Щомісяця українці задають пошуку Яндекса майже 85 тисяч запитів зі словом [заговор]. За відношенням запитів про замовляння до загальної їх кількості серед користувачів із різних регіонів України лідирують луганчани. Мешканці ж Рівненської області на магію майже не покладаються й посідають лише 21 місце – вони шукають заклинання частіше за закарпатців, але рідше, ніж чернівчани.

Судячи з характеру запитів, жінки вдаються до магії помітно частіше, ніж чоловіки (принаймні, коли йдеться про кохання). Найпопулярніші замовляння, які шукають в інтернеті, якраз про особисте життя – йому присвячено майже кожен п’ятий запит про заговори. Нерідко рівняни хочуть одружитися або повернути втрачену половинку: [церковний заговор вийти заміж], [заговори на любов мужчини]. Удаються до замовлянь і ті, хто вже знайшли супутника життя. У пошуку Яндекса, приміром, шукають [заговори щоб чоловік слухався].

На другому місці за популярністю – замовляння на фінансовий добробут (майже кожен 10-й запит). За їх допомогою користувачі намагаються розбагатіти, повернути свої гроші або вилізти з боргів: [заговори на гроші], [заговор на доходи фінансові], [заговор сильный на возврат долга].

На третій сходинці – заговори на красу та здоров’я. Жителі Рівного та області шукають у Яндексі [заговор для похудения степановой читать онлайн бесплатно] та [заговор на рост тела].

Серед інших популярних тем – замовляння на успіх у роботі та бізнесі: [заговори і молитви щоб на роботі не ображали], [заговор на успешную торговлю]. Трохи менше, але усе ще багато уваги рівненські користувачі приділяють ворогам. В основному за допомогою заклинань намагаються захиститися від недоброзичливців і заздрісників, але іноді й самі не без гріха: [заговор помішать комусь в справах]. Дбають рівняни і про дітей. Наприклад, намагаються за допомогою магії влаштувати їхнє особисте життя: [заговори щоб діти поодружувалися]. Нарешті, заговорами прикликають удачу в різних життєвих ситуаціях: [який заговор прочитати щоб здати іспит], [заговоры на удачную покупку имущества].

Найпопулярніші теми заговорів, які мешканці Рівненщини шукають у Яндексі:
1. Особисте життя
2. Гроші
3. Краса і здоров’я
4. Робота та кар’єра
5. Вороги
6. Діти
7. Удача

Як і в інших ситуаціях, рівненські користувачі хочуть діяти напевно. Приміром, вибираючи замовляння, цікавляться відгуками тих, хто вже його застосовував: [заговор для похудения отзывы].

Ось кілька дивних та цікавих заговорів, які шукали жителі Рівного та області:

[заговор щоб нотаріус віддав документи] [заговори щоб зять дочку не ображав] [заговор чтобы вор возвратил телефон] [заговор щоб не хвастались вороги] [заговор на продажу инкубационных яиц] [заговор чтобы купить крупную вещь и не прогадать]

А ось які заговори у Яндексі шукали жителі різних регіонів України:

увімкніть показ зображень для перегляду картинки
[заговор для кота чтобы не уходил из дома] [заговор щоб тьоща любила] [заговор чтобы найти деньги 1000 гривен] [заговор щоб директор боявся] [заговор щоб прискорити час] [заговор чтобы вычислить заговор] [заговор щоб коханий дав гроші] [заговор чтобы в гости звали]


Актуально

На залізничному вокзалі Рівного сталася пожежа

23 червня о 00:13 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на залізничній станції Рівного. …

Залишити коментар