Головна » Новини » “Шахова корона” 2016. Фоторепортаж

“Шахова корона” 2016. Фоторепортаж

DSC_846611-12 червня в Рівному в шаховому клубі відбувся IV відкритий загальноміський дитячий турнір “Шахова корона – 2016″. Взяли участь у змаганнях 64 юних шахістів з Дубенського, Здолбунівського, Корецького, Костопільського, Рівненського районів та міст Рівне, Кузнецовськ. Виборювали звання кращих в двох турнірах в 3-х вікових категоріях: в 1-му діти 1999-2002 р.н. та 2003-2005 р.н. грали разом; в 2-му грали 2006 р.н. та молодші. В підсумку переможцями стали 14-річний Бондарчук Богдан з Дубного та 10-річний Смикало Назар з Рівного. Турнірні таблиці визначили кращих у вікових групах: в старшій (Бондарчук Богдан, Кот Андрій, Кротюк Владислав, серед дівчат – Громова Ольга), в середній (Іванчук Сергій, Кальчук Віталій, Смикало Северин, серед дівчат – Міськевич Ярослава), в молодшій (Смикало Назар, Красовський Богдан, Мамонець Дмитро, серед дівчат – Лук’яник Анна).

Переможці та призери в різних номінаціях отримали дипломи та цінні подарунки від ініціатора змагань – Голови федерації шахів міста Рівного Паладійчука Сергія Богдановича, а небайдужі до розвитку шахів – подяки за долучення дітей до інтелектуального виду спорту. Про всіх учасників та переможців дивіться сьогодні у вечірніх випусках новин ” У Ритмі подій” о 19:00, 20:00 та 21:00.


Актуально

Плантацію снодійного маку вилучили поліцейські у Дубровицькому районі

Учора, 17 червня, на Рівненщині на присадибній ділянці жительки села Золоте Дубровицького району поліцейські виявили посів снодійного …

Залишити коментар