Головна » Новини » Гороскоп на понеділок 13 червня

Гороскоп на понеділок 13 червня

Гороскоп

Як приємно та з користю провести перший робочий день неділі, ви дізнаєтеся в щоденному гороскопі від Телеканалу “Ритм”.

Овен
Сьогодні чудовий день для побачення, причому не обов’язково романтичного. Для того щоб насолоджуватися собою, Вам не потрібна романтика. Власне кажучи, чому б не влаштувати побачення з самим собою? Побалуйте себе прекрасною вечерею в ресторані. Це прекрасний спосіб дати собі ту любов, на яку Ви заслуговуєте, але не завжди отримуєте від інших. Якщо Ваші потреби не можуть задовольнити інші люди, не варто відчувати себе непотрібним або покинутим. Просто дайте собі те, що інші не можуть.

Телець
Сьогодні Вам потрібно ходити навшпиньках навколо якоїсь людини до тих пір, поки вона не почне сприймати все, що сталося. Все легко і просто: Ви виграли битву, але їй або йому важко звикнути до цієї думки. Постарайтеся не акцентувати на цьому увагу — не будьте похмурим, але і не намагайтеся підняти йому настрій нещирими компліментами. Просто залиште цю людину в спокої і дайте можливість переварити всю інформацію. Зрештою, вона з цим змириться.

Близнюки
Сьогодні в Вашому житті з’являться веселі люди, і вони перетворять звичайний день в один з найцікавіших. Постарайтеся взяти участь у всіх їх витівках. Їм може знадобитися така яскрава і дотепна людина, як Ви, так що поспішіть стати частиною їхньої команди. Можливо, сьогодні Вас не чекають перемоги і нагороди, але, швидше за все, день буде веселим і вдалим.

Рак
Постарайтеся себе не стримувати – на підсвідомості Ви відчуваєте, що станеться щось хороше, і воно дасть про це знати. Тому, якщо у Вас раптово з’явиться прагнення щось зробити або кудись піти, не ігноруйте це бажання. Ви не пошкодуєте! Не соромтеся уваги з боку оточуючих людей, коли Ви одягнетеся по-іншому або будете щось по-новому робити. Люди можуть трохи заздрити через те, що Ви пробуєте щось нове, але вони не стануть показувати своє невдоволення.

Лев
Ваші недавні досягнення змушують Вас відчути гордість за себе, але чому Ви не поділилися цими хорошими новинами з іншими? Ви заслуговуєте похвали оточуючих — радісний натовп піде на користь не тільки знаменитостям, як ви знаєте. Коли Ви відчуєте цю велич, Ви станете краще виглядати. Візьміть з цього максимум корисного і виберіться ввечері в місто. Візьміть з собою кращого друга або коханого чи кохану. Відкиньте всі свої тривоги і гарненько розважтеся!

Діва
Сьогодні Ваші гнучкість зазнає випробувань. На щастя, Ви до всього готові. Відкиньте убік всі свої упереджені уявлення і просто тримайтеся міцніше. Зараз оточуючим необхідно натхнення, так заспокойте їх, залишаючись спокійними самі. Люди чекають від Вас відповідей. Станьте їхнім лідером.

Ваги
Ви покладали великі надії на останній проект свого друга, і сьогодні у нього буде хороша новина для Вас. Він також буде неймовірно вдячний Вам за ту підтримку, яку Ви йому надавали протягом багатьох років. Швидше за все, він захоче віддати Вам належне — не варто чинити опір. Ви знаєте, що будь Ви на його місці, ви були б так само вдячні і щедрі. Це партнерство переросте у щось більше.

Скорпіон
Криза у Вашій кар’єрі минула, у всякому разі на якийсь час. Тому сьогодні чудовий день, щоб відкласти всі робочі справи. Якщо зараз Ви дійсно хочете відчути, що виконали обов’язок, зосередьтеся на налагодженні дружніх відносин з тими, хто Вам дорогий. Хтось нудьгував по Вам, але соромився поговорити про це, адже Ви були так зайняті. Зв’яжіться з цією людиною сьогодні і дайте їй знати, що вона важлива для Вас.

Стрілець
Залишати собі право вибору — це розумно, але якщо Ви запланували якусь подорож, то Вам варто закінчити всі справи якомога швидше. Ціни і доступність можуть скоро змінитися, і якщо Ви хочете отримати бажане, Вам потрібно швидко діяти. Оперативні заходи необхідні — Вам потрібно комусь надати якусь інформацію перш, ніж вони зможуть рухатися далі в якомусь проекті. Переконайтеся, що висловлюєтеся чітко, і зробіть це в письмовій формі.

Козеріг
Щоб не відчувати провину, сьогодні Вам варто триматися подалі від бідних і нужденних людей. У Вас елементарно не вистачить часу і сил допомогти їм з тим, з чим вони мають справу. Постарайтеся не ділитися навіть малою часткою своїх ресурсів, оскільки Ви неминуче будете залучені більше, ніж Ви насправді хочете. Всім необхідно навчитися справлятися зі складними ситуаціями самостійно, але деяким це доведеться робити з безвиході.

Водолій
Незважаючи на те, як все могло виглядати вчора, сьогодні Ви нарешті зможете прийти до компромісу хоча б з чимось одним. Для Вас зараз дуже важливо все закінчити, будь то повернення боргів, завершення всіх громадських справ чи повторний огляд всіх попередньо призначених зустрічей. У Вашому житті все починає налагоджуватися, і Вам стане легше справлятися з щоденними дрібницями.

Риби
Вам потрібно взяти максимум користі з вільного часу сьогодні. Відійдіть ненадовго від реальності в світ фантазій. Поверніться туди і заповніть порожні місця новими цілями, мріями і людьми. Помрійте про те, де і ким Ви будете через десять років. Пофантазуйте про те, з ким і що Ви будете робити. Напружуючи свою уяву, Ви насправді допомагаєте реальності стати більш чіткою і ясною. Мріючи про щось, Ви не помітите, як пройде день.


Актуально

Рівненщина сьогодні відзначає День поля

Інноваційні технології, застосування мікро- та біодобрив, адаптація до змін клімату. Ці та інші питання обговорювали …

Залишити коментар