Головна » Новини » На Рівненщині оприлюднять списки дезертирів

На Рівненщині оприлюднять списки дезертирів

indexНещодавно були прийняті закони та нормативно-правові акти щодо покращення соціально-правового захисту військовослужбовців, а саме збільшення зарплати.Про це розповів підполковник Ігор Іщенко з Рівненського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За його словами, це дало поштовх до збільшення числа контрактників та зменшення числа мобілізованих. У свою чергу це призвело до зменшення самовільного залишення військових частин.

Однак, протягом останнього часу в зоні діяльності ОК «Захід» вже обліковано більше двадцяти випадків кримінальних правопорушень щодо самовільного залишення військової частини. Зазвичай це стосується призовників.

Прізвища осіб, які ухиляються від призову та самовільно залишають військову частину, оприлюднюватимуть в ЗМІ. Про це заявив керівник прес-служби ОК «Захід» Анатолій Прошин. Він попросив інформаційної підтримки у журналістів, хоча не зазначив, коли формуватимуть такі списки.

Будь ласка, розповсюдьте таку інформацію. Ми будемо вам надавати списки тих товаришів, які бігають, ховаються від призова, які самовільно залишили військову частину. Будуть фотографії, будемо подавати з фотографіями. Хай країна знає своїх «героїв», – підсумував Прошин.

Джерело: http://charivne.info


Актуально

Рівненщина сьогодні відзначає День поля

Інноваційні технології, застосування мікро- та біодобрив, адаптація до змін клімату. Ці та інші питання обговорювали …

Залишити коментар