Головна » Новини » Урок безпеки на дорозі. Як у Рівному збили дитину на зебрі. Відео з реєстратора

Урок безпеки на дорозі. Як у Рівному збили дитину на зебрі. Відео з реєстратора

13412864_842065489259195_7741426414103318196_nНа вулиці Київській, що у Рівному поблизу Обласної дитячої бібліотеки напередодні, у суботу 11 червня, близько півдня на нерегульованому пішохідному переході автомобіль збив дитину. Постраждала відбулася не серйозними травмами, але була госпіталізована, житті та здоров’ю дитини нічого не загрожує.

Відеозапис реєстратора з транспортного засобу виклав у соцмережі журналіст “Рівне Вечірнє” Сергій Ткаченко, каже, що тільки з повчальною метою для усіх інших, щоб подібне не повторювалось. Зокрема, на відео видно, що дівчинка бігла через проїжджу частину, не пересвідчившись в своїй безпеці: “Дитину збили на пішохідному переході. Водій зловив гаву, а дитина, замість того, щоб йти, бігла по переходу, думаючи, що вона в безпеці і не помітила небезпеки.” – коментує своє відео Сергій Ткаченко.

У коментарях до цього відео окрім побажань найшвидшого одужання школярці, розгорілася серйозна дискусія відносно того, на скільки велика вина водія в цьому нещасному випадку. Разом з тим, дописувачі пропонують це відео показувати як наглядний приклад та посібник з дорожньої безпеки не лише усім дітям, але й дорослим. Щодо постраждалої, то Сергій Ткаченко каже, що перше, що зробила дівчина в палаті лікарні – це попросила у батьків телефон, подзвонила подрузі, до якої так бігла, і перше, що сказала в трубку: — Ддддашшша, ніккколи, ніккколи не біжи через перехід, дивися уваааааааажноооооо.


Актуально

Більше мільярда гривень відшкодували платникам ПДВ

Майже півмільярда гривень отримали з бюджету платники ПДВ Рівненщини. За  п’ять місяців  поточного року відшкодували …

Залишити коментар