Головна » Новини » В Рівному відзначили Олімпійський день

В Рівному відзначили Олімпійський день

3В парку ім. Т.Г. Шевченка відбулись спортивні конкурси в рамках проведення в місті Олімпійського дня, святкування якого розпочалося о 10 годині ранку. В змаганнях взяли участь діти дошкільного віку, учні 5-8 та старших класів.

Всі охочі прийняти участь мали змогу зареєструватися до початку змагань. Спортивний захід тривав до обіду. Також до молодших учасників приєдналися студенти Рівненського державного гуманітарного університету, які першими розпочали розминку.

До програми свята ввійшли легкоатлетичні забіги та спілкування з провідними спортсменами. Окрім змагань відбувся також конкурс малюнку на асфальті на олімпійську тематику, де діти виражали свою фантазію та проявляли креативність.

2

Всі учасники отримали призи та були нагороджені медалями.

4

Організатор проведення Олімпійського дня — відділення НОК України в Рівненській області, а також управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому, комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.


Актуально

Рівненщина сьогодні відзначає День поля

Інноваційні технології, застосування мікро- та біодобрив, адаптація до змін клімату. Ці та інші питання обговорювали …

Залишити коментар