Головна » Новини » Мобілізовані громадяни пройдуть підготовку в декілька етапів

Мобілізовані громадяни пройдуть підготовку в декілька етапів

images (2)Нині у облвійськкомісаріаті тривають підготовчі заходи з проведення часткової мобілізації. За попередніми даними комісаріату, на Рівненщині планують призвати до ЗСУ майже тисячу військовозобов’язаних. Загалом, під час проведення заходів мобілізації буде дотримано принцип рівномірного навантаження на регіони держави.

Найбільше ж потребують поповнення лави механізованих підрозділів, танкістів та артилеристів. Також затребувані фахівці протиповітряної оборони, зв’язку, ремонтники, спеціалісти радіоелектронної боротьби й техніки різних напрямків.

У ході четвертої хвилі мобілізації призвані громадяни пройдуть підготовку в декілька етапів. Перший етап – це загальновійськова підготовка для офіцерів, сержантів та солдатів. Сюди входить медична, тактична, вогнева та інженерна підготовка. Далі буде проводитися фахова підготовка за спеціальністю. Вона триватиме 26 діб. Після цього особовий склад буде направлений в підрозділи для проведення бойового залагодження терміном до 15 діб.

Офіцерський склад буде направлений для відповідної підготовки у військові навчальні заклади. Кваліфіковані солдати і сержанти направлятимуться до навчальних центрів.


Актуально

МОН продовжило прийом вступників у заклади профосвіти до 1 жовтня

Міністерство освіти і науки подовжило термін прийому документів на вступ до закладів професійної освіти до …

Залишити коментар