Головна » Новини » Прогноз погоди на 8 червня

Прогноз погоди на 8 червня

1Середа не стане нас дивувати різкими погодніми перемінами. Вранці метеорологи передбачають
сонячну погоду, яка в другій половині дня зміниться на хмарну. Температура повітря коливатиметься від +15 до +20 градусів цельсія. Колектив ТРК “Ритм” бажає вам гарного дня!

В обласному центрі Рівненщини сонячна погода протримається недовго, в другій половині дня небо затягне хмарами. Стовпчик термометра показуватиме від +15 до +20 градусів цельсія. Вітер прогнозують мінливий, який вранці візьме західний напрям та сягне 3 метрів за секунду, однак в обідню пору стане північно-західним, до 1,9 метрів за секунду.

Не затримається сонячна погода і у Вараші. В другій половині дня очікують на хмари. Температура від +15 до +21 градусів цельсія. Вранці вітер західний, до 0,9 метрів за секунду, в обідню пору — північно-західний, 1,5 метрів, а в другій половині дня — знову західний, до 2,5 метрів за секунду.

У Дубно також обіцяють похмуру погоду, яка прийде на зміну сонячній після обіда. Температура повітря коливатиметься від +13 до +20 градусів цельсія. Вдень вітер північно-західний, до 2,6 метрів за секунду.

Не довго буде сяяти сонце і у Костополі. Хмари не полишать небо аж до самого вечора. Стовпчик термометра покаже від +14 до +20 градусів цельсія. Вітер прогнозують західний, який в обідню пору змінить свій напрям на північно-західний та сягне 3,5 метрів за секунду.

Очікують на хмари і у Сарнах. Температура повітря коливатиметься від +15 до +22 градусів цельсія. В першій половині вітер буде північно-західним, до 2,8 метрів за секунду, а потім змінить свій напрям на західний та стихне до 2,6 метрів.

У Здолбунові сонячна погода також протримається лише до обіда. Температура повітря від +16 до +21 градусів цельсія. Вітер обіцяють західний, до 3 метрів за секунду, який потім змінить свій напрям на північно-західний.

В давнину наші предки спостерігали в цей день за комарами. Якщо їх було забагато, то варто було очікувати теплих, хоч і дощових, останніх днів місяця. Також цей день вважається днем пам’яті апостолів Карпа та Алфея.


Актуально

Рівненщина сьогодні відзначає День поля

Інноваційні технології, застосування мікро- та біодобрив, адаптація до змін клімату. Ці та інші питання обговорювали …

Залишити коментар