Головна » Новини » Економіка » Школярі Рівненщини потребують 112 автобусів!

Школярі Рівненщини потребують 112 автобусів!

????????????????????????????????????

В управлінні освіти і науки Рівненської ОДА  відбулось розкриття тендерних пропозицій .  На участь у закупівлі 10 шкільних автобусів,  загальною вартістю майже 14 мільйонів гривень, документи подали п’ятеро учасників –  троє з Київщини, один з Рівного та Черкас. Тендер було оголошено  в травні цього року.

«Рівненька область потребує ще 112  шкільних автобусів  для того, щоб  повністю закрити питання з підвозу дітей з віддалених населених пунктів до навчальних закладів. Головні умови –  оптимізація малокомплектних шкіл та співфінансування закупівлі автобусів з місцевих бюджетів 50 на 50»,- наголосив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

Члени тендерного комітету у присутності представників учасників торгів та ЗМІ оприлюднили пропозиції  закупівель. Найдешевше придбати 10 автобусів  учасники пропонують  за 1 мільйон 320 тисяч гривень, найдорожче  –  1 мільйон 720 тисяч гривень.  Від моменту розкриття документації  у членів тендерного комітету є один місяць для визначення переможця торгів. Зважатимуть фахівці в першу чергу на  ряд вимог та критеріїв до наданих конкурсних пропозицій. Найголовніше – це  технічні характеристики, які забезпечуватимуть надійність та безпеку перевезення школярів. Крім цього, в учасників повинен бути досвід у подібних закупівлях, належна документація підприємства та прийнятна цінова політика.

Шкільні автобуси освітяни планують закупити до початку цього навчального року.


Актуально

Більше мільярда гривень відшкодували платникам ПДВ

Майже півмільярда гривень отримали з бюджету платники ПДВ Рівненщини. За  п’ять місяців  поточного року відшкодували …

Залишити коментар