Головна » Відео новини » Рівняни скаржаться на гавкіт собак

Рівняни скаржаться на гавкіт собак

Гавкіт собак заважає спати. Мешканці вул.Данила Галицького скаржаться на сусідів, яких утримують поруч їхнього будинку на Радіозаводі.

 Жанна, рівнянка

 – з п’ятниці їх привезли на ніч чи в обід, незнаю. Таке гавкання було…Таке враження, що тут цілий зоопарк, десь 20 шт.

Жанна каже, що поліцію уже викликали і скарги написали.

 Жанна

 –  з п’ятниці ми почали викликати з дванадцятої до першої-другої нашу поліцію. Поліція приїжджали. Ми писали пояснюючу. Потім, ми в суботу викликали тоже до першої ночі і в неділю до часу ночі. Але ми говорили перший день, як їх привезли, з Юрієм Бойком, власником і він сказав, що мені побарану хто ти така.

Мешканці запевняють, що у людей є докази, фото та відео факти того, як ці собаки бігають неподалік університету ім. Академіка Дем’янчука на території Радіозаводу. Собаки там і справді є, проте Юрій Бойко, власник розпліднику, запевняє, що вони гавкали тільки в п’ятницю і через те, що їх перевезли на нове місце.

 Юрій Бойко, власник розплідника

 –  5 днів назад вони переїхали на територію. Цуценята віком від 3-6 місяців. Вони перший раз попали на чужу територію. Перший раз їх відірвали від того вольєру, де вони жили. Для цуценят це стрес і вони 2-3 дні дуже реагували, так активно, на будь-які подразнення, які були в районі.

Проте, мешканці навколишніх будинків переживають, що їх буде набагато більше чим 36, адже на території заводу для собак будують нові вольєри.

Юрій Бойко запевняє, що вольєри будують лише для того, щоб розселити собак, адже зараз вони живуть по-двоє в одному приміщенні. Більше того, власник розпліднику розповідає, що сьогодні у міській раді з цього приводу відбулася нарада і він не проти, щоб спеціальні служби провели на території заводу перевірку і виміряли рівень шуму. Ці дослідження готовий оплати з власної кишені.

Юрій Бойко, власник розплідника

 –  Я підтримав пропозицію створити робочу групу, яка має визначити правомірність находження цих собак на території і якщо все правомірно, значить питання знято, якщо є якісь недоліки і їх треба усунути, я готовий їх усунути.

За даними “Вікіпедії” собаки породи тибетьський мастиф досягають росту більше 65 см і можуть важити від 55 до 80 кг.  Це витривалі та урівноважені собаки, які люблять своїх господарів. По відношенню до чужих бувають агресивними.  Натомість, при зустрічі із знімальною групою ТРК «Ритм» агресії вони не проявляли. Мешканці ж навколишніх будинків не бачать мирного співіснування з собаками, тому обіцяють, якщо ситуація не зміниться, будуть перекривати перехрестя поблизу заводу.

 


Актуально

“Тунель кохання” оновлюється та готується до офіційного відкриття

Одне із найвідоміших туристичних місць України та навіть світу Клеванський « Тунель кохання» оновлюється готуючись …

Залишити коментар