Головна » Новини » У Росії забиратимуть водійські права у трансвеститів і карликів

У Росії забиратимуть водійські права у трансвеститів і карликів

602722_w_300Уряд Росії заборонив транссексуалам, трансвеститам, фетишистам і садомазохистам керувати транспортними засобами.

Постанову було опубліковано 4 січня 2015 року на Офіційному інтернет-порталі правової інформації і набула чинності 6 січня, пише gazeta.ua.

Згідно з документом, на його підставі в отриманні водійських прав може бути відмовлено особам з групою захворювань, описаної в Міжнародній класифікації хвороб номер 10 (розлади особистості та поведінки у зрілому віці F60 – F69), тобто трансгендерам, бігендерам, асексуалам, трансвеститам, кросдресерам і людям, яким потрібна корекція статі, повідомляє Асоціація адвокатів Росії за права людини.

Крім них, до групи хвороб входять патологічний потяг до азартних ігор, підпалів й крадіжок, фетишизм, есгібіціонізм, вуайеризм, педофілія і садомазохізм.

Також уряд обмежив видачу водійських прав людей з ампутованими кінцівками і епілепсією і людям зростом нижче 150 сантиметрів.

На думку Асоціації адвокатів, постанова порушує права людини і обмежує права і свободи громадян. Адвокати пояснили, що тепер приводом для відмови у водійських правах може стати візит в інтим-магазин, нерозвинені груди у жінок або відхилення в розвитку вторинних статевих ознак у чоловіків.

“Відомі артисти, наприклад, Вєрка Сердючка, пародист Пєсков, які переодягаються в жіночі образи будучи чоловіком, повинні бути позбавлені водійських прав”, – зазначають юристи, посилаючись на документ уряду.

Асоціація планує підготувати заяву до Ради при президенті РФ з прав людини, звернутися за роз’ясненнями до Конституційного суду і ряду міжнародних організацій.


Актуально

МОН продовжило прийом вступників у заклади профосвіти до 1 жовтня

Міністерство освіти і науки подовжило термін прийому документів на вступ до закладів професійної освіти до …

Залишити коментар