Головна » Новини » В Острозькому районі відкрили дитячий садок

В Острозькому районі відкрили дитячий садок

DSC03656Дошкільний заклад відкрили у селі Новомалин Острозького району. Нове приміщення має три кімнати. Туди закупили нові меблі, інвентар та іграшки. Цьогоріч підвели теплопостачання від котельні, оснащеної новим твердопаливним котлом. На території садочка споруджений ігровий майданчик. На сьогоднішній день дитсадок відвідуватимуть 17 діток, але з нового навчального року дошкільнят побільшає.

До цього часу у Новомалині повноцінного садочка не було. У 2011 році на базі місцевої школи було створено комплекс, куди ввійшли ЗОШ І-ІІ ступенів і ясла-садок. Дошкільна різновікова група із 15 вихованців розміщувалася у будівлі, що належала прихожанам місцевого православного храму.

Згодом через збільшення кількості дітей дошкільного віку постала потреба у добудові навчального закладу, тоді частину приміщення школи реконструювали під дитячий садок. На такі роботи використали 420 тисяч гривень, з яких 150 тисяч з місцевого бюджету, а 270 тисяч – з державного.


Актуально

Плантацію снодійного маку вилучили поліцейські у Дубровицькому районі

Учора, 17 червня, на Рівненщині на присадибній ділянці жительки села Золоте Дубровицького району поліцейські виявили посів снодійного …

Залишити коментар