Головна » Відео новини » Міжнародну трасу Київ-Чоп перекрили на виїзді з Рівного (Телеверсія)

Міжнародну трасу Київ-Чоп перекрили на виїзді з Рівного (Телеверсія)

перекриттяМіжнародну трасу Київ-Чоп перекрили на виїзді з Рівного. Це зробили близько сотні підприємців, які ввозять в Україну автомобілі. Так вони висловили своє невдоволення порядком розмитнення транспортних засобів.

Підприємець Олександр каже, що наша головна вимога, щоб відновили сертифікаційні центри, яких колись по усіх Україні було більше 100. На сьогоднішній день їх 6, два у Києві, Львові та Запоріжжі.

Власники незареєстрованих автівок жаліються, що вже місяць змушені їхати 300 км від Рівного аби отримати сертифікацію на авто. Втім приїхавши змушені чекати у черзі, адже щодня сертифікаційні центри приймають до 30 транспортних засобів. В наслідок цього у підприємців немає іншого виходу як їхати додому або чекати ніч у готелі та невідомо чи наступного дня їм пощастить. Не враховуючи того, що вартість розмитнення та сертифікації зросла чи не в шість разів.

На акцію – протест водії транзитники реагували по-різному. Одні з розумінням слідкували за протестувальниками, інші ж виказували своє невдоволення.

Протестувальники кажуть, до таких активних дій їх примусила байдужість влади. Адже вони вже зверталися з проханням переглянути нове законодавство, втім їх так і не почули. Тому переконують, сьогоднішня акція – лише початок. Якщо їх не почують – блокуватимуть шляхи і надалі, і не лише на Рівненщині але по всій Західній Україні.


Актуально

У Рівненському центрі зайнятості влаштували ярмарок робочих вакансій

Ярмарок робочих вакансій для усіх шукачів роботи. У Рівненському міському центрі зайнятості спільно з домовою службою відбувся форум …

Залишити коментар