Головна » Відео новини » У Рівному провели першу Олімпіаду з боулінгу (ВІДЕО)

У Рівному провели першу Олімпіаду з боулінгу (ВІДЕО)

bowlingУ Рівному, вперше, провели Олімпіаду з боулінгу серед школярів міста. У боулінг-клубі «Хутір» протягом двох місяців учні мали змогу безкоштовно навчатися цій грі, знайомитися з майстрами спорту, а і от прийшов час фінальних змагань.

За звання кращих боролися як у командному, так і особистому заліках, всього зареєструвалися 28 команд з двадцяти трьох шкіл Рівного. Перемогу в олімпіаді здобула команда ЗОШ № 10. Переможці отримали сертифікати від дитячого розважального центру “Sky-Up”, призи від торгової марки «Рум’янець» та «Пепсі». В особистому заліку переміг учень ЗОШ №10 Максим Трохимчук, хлопець отримав безкоштовну поїздку до Європи від туристичної компанії «Престиж-тур».

Валерій Якимчук директор боулінг-клубу та автор ідеї каже: «В олімпіаді взяли участь 28 команд, що для початку дуже тішить. Тому з вересня ми плануємо масштабніше та цікавіше зробити цей проект для наших школярів. Головною метою для нас є спорт та розвиток боулінгу на Рівненщині, залучення дітей до цікавого відпочинку. Нагадаю, до завдяки міській та обласній владі рівняни можуть доїхати до нашого закладу на маршрутці № 47».

Олександр Курсик – депутат Рівнеради заявив: «Це дуже важлива подія для Рівного! Лише у Києві школярів теж навчають безкоштовно грати у боулінг. Ця ідея з’явилася у нас два місяці тому і вже є результат. Школярі безкоштовно навчалися грі, тепер змагаються за серйозні подарунки – ось ознака того, що рівненські бізнесмени правильно долучаються до виховування та підтримки нашої молоді. Боулінг-клуб витратив на цей проект близько 10 тисяч гривень, і планує робити це далі, спонсори дали подарунки, всі молодці. Далі ми навчатимемо дітей грати у міні-гольф, а восени проведемо ще кращу Олімпіаду, до речі, участь будуть брати всі школи і команди формуватимуться не лише з учнів, але й з учителів»


Актуально

У Рівненському центрі зайнятості влаштували ярмарок робочих вакансій

Ярмарок робочих вакансій для усіх шукачів роботи. У Рівненському міському центрі зайнятості спільно з домовою службою відбувся форум …

Залишити коментар