Головна » Новини » В зону АТО для чернігівських військових їде автолазня

В зону АТО для чернігівських військових їде автолазня

middle_0ca6aec12909099a588609811e36f43cЛазня на колесах для бійців одного з чернігівських батальйонів, кошти на придбання якої в Чернігові збираються майже місяць, нарешті вирушає в зону АТО.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила представниця Єдиного волонтерського центру Ірина Березинець, передає Укрінформ.

“Сьогодні передаємо автолазню бійцям 13-го батальону, який прямує на Схід. В ній можна не тільки митись узимку, а й, натопивши, спати”, – написала вона.

За її словами, разом з автолазнею на фронт поїде і машина дубових та соснових дров.

Збір коштів на придбання лазні на колесах триває. На сьогодні волонтерам вдалося зібрати 45 тис. грн. З них майже 6 тисяч було пожертвувано чернігівцями й гостями під час різдвяного фольклорного фестивалю “Коза”, який пройшов в обласному центрі минулої суботи. Загалом же за автолазню її власники просять 110 тис. грн. Отже, збір коштів триває.

Як повідомляв Укрінформ, похідну лазню її власники зробили зі старенької військової вантажівки ГАЗ-66, яку капітально відремонтували. Для її розігріву достатньо оберемка дров. Відсік з водою розрахований на 200 літрів, тож митися одночасно можуть 5 осіб. Інформацію про лазню на колесах волонтери знайшли в Інтернеті.


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар