Головна » Новини » Звільнили головного міліціонера Рівненщини

Звільнили головного міліціонера Рівненщини

8b25a2a98753cb13caa140b8245bc19dМіністр МВС України Арсен Аваков відреагував на оприлюднене нещодавно відео, де на території міськвідділу міліції знаходились п’яні правоохоронці. Своїм наказом Аваков звільнив з посади головного міліціонера Рівного Руслана Мельника та ще кількох правоохоронців з міськвідділу. Про це повідомляє ERVE.UA.
Як поінформували у прес-службі СЗГ УМВС України в Рівненській області, до них надійшов наказ Міністерства внутрішніх справ щодо звільнення з посади начальника Рівненського МВ УМВС полковника міліції Руслана Мельника, яке пов’язане із відео за участі підлеглого працівника у День міліції.
Відповідно до Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ, у порядку дисциплінарного стягнення наказом МВС України Руслана Мельника звільнено із займаної посади.
Крім того, наказом УМВС України в Рівненській області покарано ще шістьох співробітників міліції: двох звільнено з посад, ще двох попереджено про неповну посадову відповідність, одному оголошено сувору догану, а начальника відділу карного розшуку міського відділу міліції звільнено з органів внутрішніх справ.

Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар