Головна » Новини » У Болгарії затримано підозрюваного в причетності до терактів в Парижі

У Болгарії затримано підозрюваного в причетності до терактів в Парижі

frantsiyaФранцузький громадянин, пов’язаний з одним із учасників нападу на редакцію сатиричного тижневика Charlie Hebdo арештований при спробі в’їзду до Туреччини.

Як повідомили в генпрокуратурі болгарської столиці Софії, виходець з Гаїті Фріц-Жолі Жоашен був пов’язаний з Шерифом Куаші, одним з учасників нападу на Charlie Hebdo, повідомляє УНІАН з посиланням на ZN.UA.

Він прямував до Сирії разом з трирічним сином. Суд видав 2 ордери на арешт Фріца-Жолі Жоашена за звинуваченням у тероризмі, другий – за звинуваченням у викраденні дитини. Генпрокуратура Софії підтвердила, що другий ордер виданий на тій підставі, що Фріц-Жолі Жоашен був членом злочинного угруповання, яке планувало теракти.

При арешті Фріц-Жолі Жоашен стверджував, що їхав зі своїм сином і подругою на вихідні відпочивати в Стамбул.

На думку поліції, на волі залишаються 6 осіб, які могли бути причетні до терактів у Парижі.

Нагадаємо, жертвами терактів у Франції з 7 по 9 січня стали 17 осіб. Пораненими залишаються 19 осіб, п’ятеро з яких перебувають у важкому стані. В результаті атаки на видання Charlie Hebdo 7 січня загинуло 12 осіб, в тому числі, двоє поліцейських.


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар