Головна » Новини » Порошенко вже отримав біометричний паспорт

Порошенко вже отримав біометричний паспорт


poroshenkoРазом з президентом біометричні паспорти сьогодні отримали громадяни, які зробили внесок у розвиток та зміцнення держави.

Із другої спроби в Україні почали приймати документи на біометричні паспорти. Іх головна відмінність від звичайних – електронний чіп з особистими даними власника, оцифрованим фото, підписом та відбитком пальців, пише УНІАН.

Український президент Петро Порошенко розповів, що у березні планується видача близько 30 тисяч таких паспортів, а у квітні – понад 200 тисяч.

Перший заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе зазначила, що з часом процедура видачі документів спрощуватиметься і збільшуватиметься кількість пунктів, де їх можна буде отримати.

Разом з президентом біометричні паспорти сьогодні отримали громадяни, які зробили внесок у розвиток та зміцнення держави.

Глава держави підкреслив, що першими документи нового зразка отримала “команда, яка має право представляти Україну”.

Зокрема, паспорти отримали активісти Майдану – волонтер-медик Олеся Жуковська, поранена снайпером, а також Василь Михалко, який отримав снайперську кулю 20 лютого, коли допомагав пораненому побратиму виходити з-під обстрілу, легендарний “голос Майдану”, колишній міністр культури Євген Нищук. Новий паспорт також отримав організатор мобільного шпиталю ім. Пирогова Геннадій Друзенко і сотниця “Жіночої сотні” Анна Коваленко.

Отримала біометричний паспорт і переселенка з Криму Христина Михайліченко — лауреатка міжнародних конкурсів, яка на минулому тижні перемогла на міжнародному конкурсі піаністів у Голландії, а також її мама Наталія Михайліченко.


Актуально

Поліцейські розслідують підпал на дачному масиві Рівненського району

7 серпня о 02:14 до поліції зі служби надзвичайних ситуацій надійшло повідомлення про пожежу в …

Залишити коментар