Головна » Новини » Економіка » Україна споживає менше газу

Україна споживає менше газу

ufpУкраїна у грудні 2014 року скоротила споживання природного газу порівняно із груднем 2013 року на 19% – до 5,3 млрд куб. м з 6,5 млрд куб. м, сказано в повідомленні НАК «Нафтогаз України».
Причому, за даними «Нафтогазу», промисловість, ТКЕ і бюджетні установи перевищили ліміти використання природного газу на 25,6%, повідомляє УНІАН.

«По плану на місяць на рівні 2,4 млрд куб. м цими категоріями фактично було спожито близько 3 млрд куб. м газу. Населення минулого місяця використовувало 2,3 млрд куб. м, що на 12% менше, ніж у грудні 2013 року», – сказано в повідомленні НАК.
Найбільше перевищення лімітів, встановлених Кабінетом міністрів для економії газу в опалювальний сезон, спостерігалося у Рівненській (+75%), Черкаській (+63%), Тернопільській (+61%), Київській (+53%) областях та місті Києві (+40%).

Як раніше повідомлялося, Кабінет міністрів в умовах значного дефіциту російського газу у липні минулого року поставив завдання перед промисловими споживачами та підприємствами теплокомуненерго (ТКЕ) скоротити використання природного газу в опалювальний сезон 2014-2015 рр. на 30%, а для бюджетних установ – на 10%.

 


Актуально

МОН продовжило прийом вступників у заклади профосвіти до 1 жовтня

Міністерство освіти і науки подовжило термін прийому документів на вступ до закладів професійної освіти до …

Залишити коментар