Головна » Новини » Німеччина винна Греції 11 мільярдів ще з 1942 року

Німеччина винна Греції 11 мільярдів ще з 1942 року

middle_dfb5b79018119ece3bb5869dbf1d3080Німеччина винна Греції 11 мільярдів євро, які вона взяла в кредит ще під час Другої світової війни.

Такий висновок міститься у конфіденційній доповіді урядових експертів під керівництвом колишнього генерального директора казначейства Панагіотіса Каракусіса, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на грецьке видання Tovima.

Доповідь була представлена на розгляд міністерства фінансів, головного рахункового управління і міністерства закордонних справ країни.

Йдеться про угоду від 1942 року, згідно з якою Німеччина та Італія повинні були щомісяця отримувати 1,5 млрд драхм у доларах США. Кредит так і не був повернений.

Голова комісії Каракусі підкреслив, що була вибрана “найбільш скромна” з можливих сум, і її слід розглядати окремо від суми репарації за збитки, які зазнала Греція та її економіка в роки окупації.

Очікується, що доповідь буде передана на розгляд Державної ради країни, яка і прийме рекомендацію про те, чи вимагати стягнення боргу з Німеччини.

Як повідомлялося, німецький уряд хоче, щоб Греція залишалася в єврозоні, і не має жодних альтернативних планів з цього приводу.


Актуально

У Дубенському районі смертельна ДТП за участі мотоцикліста

17 серпня, близько 20 години на автодорозі «Київ-Чоп» у селі Тараканів водій мотоцикла зіткнувся із …

Залишити коментар