Головна » Новини » Євросоюз починає “п’ятирічку” боротьби з тероризмом

Євросоюз починає “п’ятирічку” боротьби з тероризмом

middle_19a297b39e335e70a196a8d5dd102008Єврокомісія упродовж найближчих місяців затвердить Європейський порядок денний щодо безпеки на 2015-2020 роки. Про це пише Укрінформ.

“Єврокомісія схвалить упродовж наступних місяців Європейський порядок денний щодо безпеки на 2015-2020 роки, який переорієнтує внутрішню безпеку на вирішення викликів, що спричинені нинішніми кримінальними та терористичними загрозами”, – заявили у керівній інституції ЄС.

Серед важливих складових такої політики розглядаються: продовження підвищення ефективності Шенгенської інформаційної системи; можливе посилення юридичної бази щодо кримінального покарання; зміцнення співробітництва між Європолом та іншими європейськими агентствами з питань оцінки загроз, особливо з Центром оцінювання розвідувальної інформації; активізація обміну інформацією на рівні ЄС та міжнародному рівні відносно нелегального поширення вогнепальної зброї.

Єврокомісія також продовжить роботу з Європарламентом та Радою ЄС із ухвалення законодавчих засад функціонування європейської системи обліку даних пасажирів, що має зміцнити спроможності із запобігання та виявлення тероризму і важких злочинів у сфері глобальних перевезень.


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар