Головна » Новини » Угорщина закликає ввести суворі правила щодо імміграції до ЄС

Угорщина закликає ввести суворі правила щодо імміграції до ЄС

1421050156-8312Про це він заявив в інтерв’ю французькому телебаченню М1, пише Європейська правдаіз посиланням на Politics.hu.

За його словами, економічна міграція є негативним чинником, тому Угорщина не може дати притулок людям, які залишають свої домівки з економічних причин.

Після відвідування маршу єдності в Парижі, Орбан зауважив, що тепер необхідно поговорити про імміграцію і пов’язані з нею культурні питання більш відкрито, щиро і в прямій формі.

“Економічна міграція – це погано для Європи і не слід розглядати її як корисну, тому що це принесе тільки неприємності й небезпеку для європейських людей, так що імміграція повинна бути зупинена, це угорська позиція”, – сказав він.

“Ті, які залишають свої країни з політичних причин, щоб зберегти своє життя, мають отримати ” укриття”, але Угорщина не може дати такого притулку для економічних мігрантів”,  – відзначив угорський прем’єр.

“Повинно бути ясно, що ми не допустимо, принаймні, поки я є прем’єр-міністром, і цей уряд буде при владі , щоб  Угорщина стати мішенню для іммігрантів”, – наголосив він.

“Ми не хочемо, щоб значна меншість з різними культурними особливостями і минулим, жила серед нас, ми б хотіли,  щоб Угорщина залишалася такою, яка вона є”, – додав Орбан.


Актуально

У Дубенському районі смертельна ДТП за участі мотоцикліста

17 серпня, близько 20 години на автодорозі «Київ-Чоп» у селі Тараканів водій мотоцикла зіткнувся із …

Залишити коментар