Головна » Новини » На Рівненщині студенти долучились до європейського проекту

На Рівненщині студенти долучились до європейського проекту

Студенти Рівненщини долучаються до реалізації проекту ЄС/ПРОО. «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ». Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

DSC02255

Так, спудеї Острозької академії провели соцдослідження у Миляцькій об’єднаній територіальній громаді, що в Дубровицькому районі. Предметом моніторингу було вивчення думки жителів ОТГ щодо створення ЦНАПу. Результати дослідження оприлюднили у Рівненській ОДА.

За словами координатора ресурсного центру зі сталого розвитку «Острозька академія» Олени Шершньової, загалом опитування респондентів складатиметься із 4 фаз. Під час 1-го етапу опитали 400 людей стосовно створення ЦНАПу, а також характеристик його роботи.

«Більше половини респондентів впевнені, що створення ЦНАПу значно покращить надання адміністративних послуг. Опитані жителі ОТГ запевнили, що звертатимуться до установи з питань реєстрації землі, надання послуг з призначення субсидій, реєстрації прав на майно. Водночас респонденти зазначили, що приміщення ЦНАПу має бути доступним та зручним, а послуги повинні надаватися якісно та швидко», – розповіла Олена Шершньова.

За словами заступника голови Рівненської облдержадміністрації Ігоря Тимошенка, створення ЦНАПу у Миляцькій ОТГ – це пілотний проект, що реалізується в рамках проекту МРГ у партнерстві з облдержадміністрацією. Він впроваджується лише в двох областях – нашій і Тернопільській.

«Загальна вартість проекту складає 1 мільйон 200 тисяч гривень. Близько половини суми – це гроші ЄС/ПРООН, співфінансування із обласного бюджету складає 50 тисяч гривень, решта коштів – це гроші громади. Створення ЦНАПу в ОТГ дозволить її жителям отримувати доступні та якісні адміністративні послуги», – прокоментував Ігор Тимошенко.


Актуально

На залізничному вокзалі Рівного сталася пожежа

23 червня о 00:13 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на залізничній станції Рівного. …

Залишити коментар