Головна » Новини » На телеканал “Ритм” хочуть подати до суду

На телеканал “Ритм” хочуть подати до суду

Скандальний суддя Рівненського міського суду хоче подати на «Ритм.ТВ» в суд. Мова йде про те, що телеканал, транслював програму «Слідство.інфо», у якій розповідали про скандальні справи одіозного судді. За словами, Тимощука – цю недостовірну інформацію було розміщено із злим умислом. Тому суддя, вимагає надати йому такий ж ефірний час для оприлюднення його відповіді і записи всіх програм, які транслювалися в період з 30.03.2016 року до сьогодні.

Олександр Бурмагін, медіа-юрист

-він таким чином намагався в досудовому порядку захистити свої права, які він вважає, що були порушені. Відповідно до закону про телебачення і радіомовлення, якщо людина не задоволена сюжетом або вважає, що там було поширено не достовірну щодо неї інформацію. Вона має право звернутися до телеканалу і вимагати спростування, право на відповідь, зняття з ефіру, як способу захисту своїх прав.

Більше того, Олександр Тимощук додає, що змушений буде звернутися з позовом до суду про захист честі, гідності і ділової репутації та відшкодування моральної шкоди за розповсюдження недостовірних та наклепницьких відомостей. В іншому випадку погрожує звернутися до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення про зупинення дії ліцензії телеканалів.

Олександр Бурмагін, медіа-юрист

-відповідно телеканал має вивчити цю претензію і вирішити для себе погоджується він з нею чи ні і чи оправдована вона чи ні. Відпоідно або надавати право на відповідь, або знімати, або не робити цього. Відповідно, вже потім та людина вирішує чи йти до суду.

Крім «Ритм.ТВ» ідентичну заяву отримали і загальнонаціональні канали: “Громадське ТВ”, «Телеканал новин 24», “Перший національний”.


Актуально

На залізничному вокзалі Рівного сталася пожежа

23 червня о 00:13 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на залізничній станції Рівного. …

Залишити коментар