Головна » Новини » Команда РЕТК перемогла у волейбольних змаганнях

Команда РЕТК перемогла у волейбольних змаганнях

Серед 9 претендентів  – 1 місце. Волейбольна жіноча команда Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП виборола першість у фіналі змагань серед навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації.

Капітан команди – Білецька Ольга розповідає, що суперники були сильні, але удача була на їхньому боці.

Ольга Білецька

-фінал дався легко, але в нашій зоні було досить таки тяжко боротися, були сильні суперники. Займалися цілий навчальний рік. Тренування були два рази на тиждень. Досить такі посилені тренування.

Фінальна гра була короткою. І першу і другу партію виграла команда Рівненського економіко-технологічного коледжу. Відповідно, друге місце Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж, а третє – аграрний. Переможці ж своїм успіхом завдячують тренеру Володимиру Жильчуку, а свій виграш присвячують директору коледжу.

 Тетяна Адіпова 

-нашому любимому деректору Дем’янюку Віктору Володимировичу. Наш тренер дуже хороший. Він не кричить. Не псіхує, адекватно відноситься до всього.

Директор коледжу Віктор Дем’янюк командою задоволений і розповідає, що дуже переживав за них.

Віктор Дем’янюк

-ви знаєте я щасливий. Те що я намічав, воно поступово у нас в коледжі в науці, в спорті, у культурно-мистецькій галузі у нас воно потихеньку стає на свої місця. Дівчатка просто молодці

За перемогу у фіналі команда отримала не тільки кубок та медалі, а й сюрпризи від директора

 Віктор Дем’янюк 

-сюрпризи від мене – це були грошові нагороди, обов’язково це були преміальні гроші. Вони на це заслуговують. Вони отримали солодощі, торт, цукерки. Вони в мене найкращі.

Організатори турніру управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому розповідають, що змагання проходять в рамках Рівненської спартакіади. Проте цього року їх поділили на два рівні.

 

 

 

 

 


Актуально

Більше мільярда гривень відшкодували платникам ПДВ

Майже півмільярда гривень отримали з бюджету платники ПДВ Рівненщини. За  п’ять місяців  поточного року відшкодували …

Залишити коментар